AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Niemiecki nauka

Post autor: AleksandraP »

Hej. Polecam skorzystać z oferty szkoły profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, jeśli zastanawiacie się nad nauką języka niemieckiego online. Szkoła ProfiLingua charakteryzuje się świetną i jednocześnie doświadczoną kadrą lektorów.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Niemiecki nauka

Post autor: PatkaM »

Nasze dzieci musiały teraz sporo uczyć się przed komputerami, czasem było to wygodne, a czasem już mało efektywne. To jak sobie poradzili z tym pedagodzy to też sporo zależy od ich podejścia. ja nie narzekam - szkoła Te Vizja z Warszawy przygotowała się do tego problemu wzorowo - zajęcia online były przemyślane i skuteczne!

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Niemiecki nauka

Post autor: wloczykijka »

Może jakieś konkretne studia podyplomowe będą lepszym pomysłem w tym zakresie tematycznym? Nie znam się na tym jakoś specjalnie, ale ta oferta https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ wygląda bardzo atrakcyjnie. Jeżeli byłbym na Twoim miejscu to na pewno bym się nad tym zastanawiał. Daj znać co wybrałeś.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Niemiecki nauka

Post autor: budowlaniecja »

Moje dziecko jest w klasie maturalnej i właśnie ma na egzaminie język niemiecki. Dlatego znalazłem taka ofertę tu taniaksiazka/pl/matura-jezyk-niemiecki-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13392.html Duży wybór książek, które pozwolą się przygotować do egzaminu. Znajdują się tu min repetytoria, arkusze z ćwiczeniami itp

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Niemiecki nauka

Post autor: Remontowa »

Najlepszym sposobem na naukę języka obcego są zajęcia z native speakerem. Jeśli chcesz uczyć się języka niemieckiego zerknij na ofertę biura tłumaczeń Germalex germalex/pl/. Oni nie tylko wykonują przykłady ale także oferują lekcje języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Na ich stronie znajdziesz pełną ofertę.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Niemiecki nauka

Post autor: zuzula12 »

Jakie macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych? Moim zdaniem odpowiednio przygotowane zajęcia edukacyjne w znaczący sposób mogą ułatwić dzieciom przyswajanie wiedzy, dlatego polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę sklepu - pomocedydaktyczne.eu/ .

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Niemiecki nauka

Post autor: czoko752 »

Jeśli uważasz że chcesz pracować jako tłumacz, albo jako nauczyciel języka niemieckiego to możesz zapisać się tu ultswiecie.edu/pl/studia/filologia-niemiecka/ . Germanistyka jest coraz bardziej znana i używana w wielu papierach dlatego warto się uczyć.

ODPOWIEDZ