Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Worki na ekogroszek

Post autor: galaretek »

Szukam profesjonalnej firmy, która produkuje worki na ekogroszek z nadrukiem. Wiecie coś na ten temat i możecie kogoś polecić? Do tej pory w sieci trafiłem na ten link https://www.le-mar.pl/produkujemy/worki-na-ekogroszek/ . Myślicie, że są oni warci zaufania? Z tego co widzę to mają sporo pozytywnych opinii. Dajcie znać co uważacie na ich temat.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Worki na ekogroszek

Post autor: karowisniewska »

Jeśli szukacie odpowiednich worków to polecam przejrzeć ofertę big-kam/pl/, gdzie znajdziecie worki z tkanin polipropylenowych. Idealne do transportu i przechowywania materiałów sypkich.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Worki na ekogroszek

Post autor: zuzula12 »

Można zamówić workowany ekogroszek na stronie sambudrol/pl/sklep/ tutaj można zakupić też wysokiej jakości pellet niedrogi oraz drewno opałowe. Sprawdźcie bo to super oferty od największych producentów węgla w Polsce. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Worki na ekogroszek

Post autor: Kreśka »

A jakiej firmy macie kocioł? Na pewno piecbud.net/pl/ robi porządne, w tej kwestii nie ma co oszczędzać bo można sobie problemow narobic

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Worki na ekogroszek

Post autor: bonyard »

Skoro mówimy o ekogroszku to myślę, że powinna zainteresować was oferta dostępna na ten stronie btm-lwow/pl/wegiel-kostka-orzech-ekogroszek-mial-lask-lodz/ . Słyszałam wiele dobrego o tym dostawcy ekogroszku czy węgla, oferuje wysokiej jakości produkty i profesjonalne doradztwo

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Worki na ekogroszek

Post autor: mojra »

W pierwszej kolejności to ten ekogroszek należy kupić. Tym samym zostawiam wam namiar na poradnik: https://ladnydom.pl/jak-kupic-ekogroszek-z-pgg-cennik Mam nadzieję, że uda wam się go kupić w pgg

ODPOWIEDZ