PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Szkolenia

Post autor: PatkaM »

Wykwalifikowani pracownicy będą mieli łatwiej o dobrą pracę, pamiętajcie o tym:) Warto zainteresować się właśnie specjalnymi kursami, szkoleniami, na pewno na tym dobrze wyjdziecie. Można też porozglądać się za pracą za granicą, myśleliście o tym? Na stronie fachpraca/pl/oferty-pracy/niemcy_zagranica/ znajdziecie takie ogłoszenia, w tym i o pracę w Niemczech.

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Karlington »

Zanim zabierzecie się za szkolenia zobaczcie na co jest zapotrzebowanie na rynku pracy. Jak już się szkolić to na konkretne, przydatne rzeczy. Ja to mam przynajmniej takie podejście. Oferty pracy znajdziecie na fachpraca/pl/oferty-pracy/gda%C5%84sk/ A tu akurat jest całkiem sporo propozycji dla fachowców, specjalistów.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Szkolenia

Post autor: czoko752 »

Szkolenia to świetna sprawa i uważam, że właściwie w każdej branży. Chociaż w jednych będą to szkolenia, które podejmowane są przez pracownika po to, aby być lepszym, a w innych - niezbędne szkolenia, aby w ogóle móc realizować obowiązki służbowe, jakie wynikają z zajmowanego stanowiska pracy. Np. na halach magazynowych nie każdy może obsługiwać wózek widłowy, gdyż praca ta wymaga posiadania odpowiednich umiejętności potwierdzonych kwalifikacjami. Zdobywa się je uczestnicząc w kursie szkoleniaudt/com/test-na-wozki-widlowe/ a następnie trzeba zdać odpowiedni egzanib

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na szkolenia z negocjacji ? Moim zdaniem są one najbardziej korzystne

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Szkolenia

Post autor: bonyard »

Jeśli ktoś inwestuje w rozwój osobisty to może liczyć później na dobre zatrudnienie. Może nawet trafi się jakaś fajna praca za granicą :) Zawsze trzeba pozytywnie myśleć i się nie poddawać :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Bakeneko »

Ac o powiecie na szkolenia kursynieruchomosci/pl/ ? To może być przydatna dziedzina wiedzy, tylko tak naprawdę trzeba się wciągnąć w temat. A kto wie, moze to będzie kiedyś moj zarobek na życie?

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Szkolenia

Post autor: IgnacyK »

No właśnie ja jestem najlepszym tego przykładem - zrobiłem kurs na wózek widłowy i bez problemu znalazłem prace na stronie pracawue/pl ;) I to z darmowym zakwaterowaniem 8-) Ale jak coś to są tam też ogłoszenia i dla takich osób co nie mają kursów albo nawet doświadczenia. Więc młodzieniaszki zaraz po szkole też moga tam pracy szukać ;)

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: grażynka011 »

W ostatnim czasie byłam właśnie na szkoleniu z medycyny estetycznej w newu/pl/ . Cieszę się, że wybrałam to miejsce, ponieważ tutaj zdobyłam naprawdę wielką wiedzę, szkolenia odbywają się w przemiłej atmosferze

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani rozwojem w kierunku fizjoterapii, osteopatii lub akupunktury, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie najróżniejsze szkolenia i kursy, w tym np. akademia fizjoterapii . Warto korzystać z usług najlepszych w danej branży, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: grażynka011 »

Myśleliście może o tym by postawić na SZKOLENIA Z FRIS . Właśnie dużo osób polecało mi tą ofertę, ponieważ jednak szkolenia odbywają się na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo można zdobyć naprawdę wielką wiedzę

ODPOWIEDZ