NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Szkolenia

Post autor: NataliaZ4 »

Witajcie. Szukacie ciekawych i rozwojowych szkoleń? Polecam zapoznać się z efektywniej/pl/sprezone-powietrze-w-zakladzie-przemyslowym/, czyli szkolenie ze sprężonego powietrza w zakładzie przemysłowym. Szkolenie dedykowane jest do pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: wloczykijka »

Bardzo interesuje mnie temat zarządzania i public relations. Postanowiłam rozpocząć szkolenia w tym temacie na uczelni https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... lenia.html ze względu na atrakcyjne ceny. Dowiedziałam się naprawdę wiele, poza tym posiadam bardzo cenne certyfikaty ukończenia szkoleń, które mogę dopisać do swojego CV.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkolenia

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych ? Moim zdaniem warto zapisać się tutaj na szkolenie, ponieważ prowadzone jest przez naprawdę świetnych specjalistów, którzy odpowiednio was przygotują do egzaminu

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Szkolenia

Post autor: dzabor86 »

Szkolenia to fantastyczny sposób na poszerzanie wiedzy i umiejętności. Właśnie planuję zrobić coś tylko dla siebie i zapisać się na kurs odnośnie zamówień publicznych. Z tego co słyszałam świetne kursy w tej tematyce, ale nie tylko, oferuje nam firma noweprzetargi/pl/zamowienia-publiczne/. Kumpela mi ich polecała, więc chyba się zapiszę. Prowadzę własny biznes, więc warto się doszkolić, bo wiem, że taka wiedza mi się na pewno przyda.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Przy prowadzeniu własnego biznesu trzeba pamiętać o tym że należy motywować swoich pracowników i odpowiednio ich traktować aby ich praca była wykonywana na najwyższym poziomie. Sama czytam sobie nibyniby/pl ponieważ fajnie opisują o co chodzi. Polecam właśnie wysyłać na różne szkolenia bądź motywować ich większą wypłatą.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Szkolenia

Post autor: pyrtek »

My ostatnio organizowalismy doskonalenie nauczycieli w naszej placowce. Sporo kursow online jest dostepnych, wiec mozliwosci zdecydowanie rosna :)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Szkolenia

Post autor: Bigi12 »

Jak masz własną firmę i chcesz zwiększyć przychody firmy to kurs negocjacji w wykonaniu Human Skills na pewno cię zadowoli. Dzięki niemu podwyższysz swoje kompetencje i pozytywnie wpłyniesz na wyniki finansowe firmy. Sprzedaż to jedna z kompetencji przydatnych w firmie ale dobry negocjator też jest niezbędny zwłaszcza w przypadku klientów kluczowych.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Szkolenia

Post autor: PatkaM »

Dobre szkolenie pozwoli wam na pewno na łatwiejsze znalezienie pracy:) Wykfalifikowana pracownik będzie atrakcyjny na rynku pracy. Często nie jest łatwo znaleźć dobrą pracę, no ale od czego mamy internet. Stron z ogłoszeniami o pracę jest dużo. Zobaczcie sobie portal fachpraca/pl/oferty-pracy/operator-maszyn/ Jest tu w czym wybierać.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was planuje może właśnie sobie zrobić jakiś kurs na wózki widłowe? Jeśli tak, to zapewne dowiecie się na takim kursie, czym jest wykres udźwigu wózka widłowego i w jaki sposób powinno się taki wykres odczytywać. Czytałam na stronie internetowej sklep.manitou/pl/blog/aktualnosci/wykres-udzwigu-wozka-widlowego-informacje.html, że dane z takich diagramów potrzebne są między innymi do określenia stateczności wózka widłowego.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Szkolenia

Post autor: mojra »

Mnie w ostatnim czasie zainteresowała oferta kursynieruchomosci/pl/courses/jak-zostac-i-byc-skutecznym-agentem-nieruchomosci/ na kursy dla pośredników nieruchomości. Czytalam sporo pochlebnych opinii właśnie na temat tego konkretnego kursu.

ODPOWIEDZ