NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Nauka francuskiego

Post autor: NataliaZ4 »

Cześć. Polecam Wam kursy językowe od ProfiLingua, akurat ja zdecydowałam się na naukę francuskiego, ale zdecydowanie nie mogę żałować. Jeśli chcielibyście nauczyć się francuskiego to polecam profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski. Znajdziecie tam spory wybór sposobu nauki na kusie językowym.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Nauka francuskiego

Post autor: Monika »

Ja chyba wolałabym się zapisać na jakiś dobry kurs konwersacyjny angielski. Moja znajomość słówek jest na dość dobrym poziomie, ale nie potrafię rozmawiać po angielsku, a bardzo bym chciała. Widziałam na stronie internetowej lingteam/pl/kurs-konwersacyjny-angielski, że szkoła językowa Ling Team takie właśnie kursy organizuje. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą do czynienia? Warto się tam na taki kurs zapisać?

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Nauka francuskiego

Post autor: Karlington »

Piękny język i bardzo się cieszę, że córka uczy się właśnie nie tylko angielskiego ale też i francuskiego. Wybrała go sobie jako drugi dodatkowy język w szkole. Zależało mi na językach właśnie więc wybrałam prywatną szkołe Te Vizja Ochota.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nauka francuskiego

Post autor: zuzula12 »

Uważam że samorozwój jest bardzo ważnym elementem. Polecam Wam mrrobinson/pl/cennik,aw10,16 , osobiście zdecydowałbym się na naukę angielskiego, jest to język znany w większości krajów. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ