mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: mojra »

Jeśli nie dostaniecie się na uczelnię, to nie jest to koniec świata. Zawsze możecie wybrać szkołę policealną, jak na przykład Szkoła Medyczna w Gdańsku, gdzie nauka jest bezpłatna. Mnie zaciekawił kierunek szkolymedyczne.eu/kierunki/technik-uslug-kosmetycznych/ ponieważ jest to coś, na co zawsze jest popyt - planuję zapisać się do tej szkoły.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: czoko752 »

Świetne informacje! Ja również myślę o studiach i biorę pod uwagę uczelnię studiuj.uek.krakow/pl/listings/kierunek-administracja-stacjonarne-i-stopien/ , bo właśnie mocno zainteresowała mnie administracja. Długo zastanawiałam się nad ciekawymi propozycjami, ale to wydaje się najlepszą opcją. Co sądzicie?

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: piotrowska »

Wiem że niektórym bardziej jak na studiach zależy na przywilejach i zniżkach :lol: ale teraz Legitymacja studencka naklejki i takie rzeczy oczywiście kolekcjonerskie można zamówić i kupić nawet online, a są to oryginalne, świetnej jakości hologramy

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: grażynka011 »

A wykupiliście już ubezpieczenie szkolne dla swojego dziecka? Mogę polecić wam tuz/pl/produkty/ubezpieczenie-szkolne-nnw-dla-dziecka-ucznia-i-studenta/ , ponieważ jak dla mnie firma posiada najlepszą ofertę

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: matea »

tonga pisze:
pn mar 21, 2022 9:13 am
Ja myślę, ze każda uczelnia rządzi się jednak swoimi prawami jeśli chodzi o zasady rekrutacji. Pamiętam jak w tamtym roku składałam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( na położnictwo) to liczyła się przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Generalnie placówkę polecam, wysoki poziom, świetne zajęcia i doświadczeni wykładowcy.
MUM to jedna z lepszych warszawskich uczelni medycznych. Fajne kierunki, dobra organizacja zajęć a do tego nacisk kładziony przede wszystkim na ćwiczenia i praktyki. I fakt, podczas rekrutacji liczy się przede wszystkim ta kolejność zgłoszeń więc na pewno nie ma co czekać na ostatnią chwilę.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można postawić na https://www.stillacademy.pl/ . Jest to szkoła osteopatii, w której na pewno zdobędziecie wielką wiedzę jak i wiele nowych umiejętności

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: hadzik »

tonga pisze:
pn mar 21, 2022 9:13 am
Ja myślę, ze każda uczelnia rządzi się jednak swoimi prawami jeśli chodzi o zasady rekrutacji. Pamiętam jak w tamtym roku składałam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( na położnictwo) to liczyła się przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Generalnie placówkę polecam, wysoki poziom, świetne zajęcia i doświadczeni wykładowcy.
to jedna z lepszych uczelni o profilu medycznym. I to już nie MUM tylko Warszawska Akademia Medyczna. Czytałem nawet, ze są pierwszą w Polsce niepubliczną uczelnią medyczną akademicką.

ODPOWIEDZ