Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Rekrutacja na uczelnię

Post autor: wloczykijka »

Planujecie udać się na studia? Nie wiecie, którą uczelnię warto obecnie wybrać? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... nline.html. Kształcą oni na wysokim poziomie, a dodatkowo posiadają interesujące kierunki. Na pewno będziecie zadowoleni z ich oferty edukacyjnej. Polecam!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: erica »

A na co dokładnie planujecie pójść? Co chcecie studiować? Ja po zapoznaniu się z artykułem naszraciborz/pl/site/art/1-aktualnosci/0-/90736-studia-podyplomowe---osteopatia--nowy-trend-wsrod-absolwentow-fizjoterapii- - zastanawiam się czy właśnie fizjoterapia nie będzie dla mnie odpowiednim kierunkiem... Ogólnie to chciałabym pomagać innym.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: mrozek »

Wszystko zależy od tego, na jakie studia się wybieracie. Warto na przykład rzucić okiem na ofertę Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego: pusb/pl/ . Moim zdaniem mają wiele ciekawych kierunków i każdy z Was być może znajdzie u nich coś dla siebie.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: grażynka011 »

Czasem niestety część osób musi zrezygnować ze studiowania ze względu na problemy finansowe, niestety przyznawane stypendia są bardzo niskie, więc nie pokrywają wydatków. Również możecie zajrzeć do lepszestypendia/pl/opis-problemu/ , poznacie tutaj jeszcze więcej wad obecnego systemu

karol3222
Posty: 1126
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: karol3222 »

Kumplowi powiedziałem ,ze jak chcę iść na dobre studia to warto skorzystać z uwe.edu/pl/pl/oferta-drimagine .Dużo osób z tej oferty już skorzystało.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: bonyard »

Już się zaczyna okres rekrutacji i najwyższa pora zdecydować się na dany kierunek. Czy rozważacie może studia pielęgniarskie? Jeśli tak to tu powiat-piaseczynski.info/informacje/pielegniarstwo-zawod-dajacy-dobre-perspektywy-na-przyszlosc/ znajdziecie ciekawy wpis omawiający perspektywy które nas czekają po ukończeniu tego kierunku

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 473
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: galaretek »

Jeżeli szukasz uczelni w Krakowie to mogę Ci polecić https://ignatianum.edu.pl/. Ja osobiście studiuję tutaj pedagogikę, jestem na trzecim roku i przyznam, że naprawdę sporo można tutaj się nauczyć. Przez mój okres studiów poznałem wielu wykładowców, którzy mnie sporo nauczyli. Daj znać, czy się zdecydujesz!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

tonga
Posty: 170
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: tonga »

Ja myślę, ze każda uczelnia rządzi się jednak swoimi prawami jeśli chodzi o zasady rekrutacji. Pamiętam jak w tamtym roku składałam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( na położnictwo) to liczyła się przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Generalnie placówkę polecam, wysoki poziom, świetne zajęcia i doświadczeni wykładowcy.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: czoko752 »

Czytam właśnie też o takich kwestiach na stronie dziennikwarszawy/pl/studia-pielegniarskie-w-warszawie-rekrutacja-2022/ , ponieważ interesuję się studiami i kierunkiem, jakim jest pielęgniarstwo. Liczę na to, że bez żadnego problemu uda się takiego studia ukończyć i znaleźć pracę w swoim zawodzie.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Rekrutacja na uczelnię

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli ktoś chce studiować to niech postawi na jakościowe kierunki a takie masz w tej uczelni studiuj.uek.krakow/pl/rekrutacja/ gdzie uczęszczają moi znajomi. Masz tam przede wszystkim kierunki ekonomiczne a te zawody są poszukiwane na rynku. Obecnie zaczyna się rekrutacja więc wybierz coś dla siebie i aplikuj.

ODPOWIEDZ