Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Zmieniam pracę

Post autor: Luza »

Hej, podjęłam decyzję, że zmienię pracę, tylko nie wiem, jaką drogę wybrać. Myślałam nad pisaniem tekstów. Zainteresowało mnie to ogłoszenie twoja-reklama/pl/ogloszenia-praca-f18/praca-copywriter-funkymedia-lodz-t1275.html . Poszukują copywritera. Praca jest ciekawa, wymaga pomysłowości i dobrej znajomości języka polskiego. Myślę, że bym się w tym odnalazła. Myślicie, że warto ryzykować?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: milka »

Ja postanowiłam podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech - promedica24/com/pl/ Promedica ma bardzo dobrą ofertę i dba o swoich pracownikow. Byłam już na pierwszym wyjeździe z tą firmą i jestem naprawdę bardzo zadowolona z warunków pracy i zarobków.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: anik2 »

Do odważnych świat należy jak to mówią. Dlatego warto spróbować swoich sił. Ważne żeby praca dawała satysfakcję, zadowolenie i oczywiście dobre zarobki. W szukaniu pracy pomocne są takie portale jak poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace , polecam sobie przejrzeć. Można wpisać w wyszukiwarkę konkretne stanowisko lub po filtrach sobie wyszukiwać.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: wloczykijka »

W ubiegłym miesiącu szukałem pracy w branży motoryzacyjnej i udało mi się dostać pracę jako doradca serwisowy BMW. Z tego co się orientuje to jest jeszcze kilka wolnych miejsc, może powinieneś również spróbować swoich sił? Rekrutacja jest możliwa pod adresem https://www.praca-dealerbmw.pl/home/sta ... serwisowy/. Daj znać jak Ci poszło!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zmieniam pracę

Post autor: zuzula12 »

Zmiana pracy wiąże ze sobą wiele nowości w życiu. Zamierzacie wstąpić do policji? Polecam Wam testy do policji , jest to strona na której znajdziecie przykładowe testy, które zawierają pytania mogące pojawić się na części teoretycznej rekrutacji. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: erica »

A ja postanowiłam sobie dorobić i teraz zastanawiam się ile zarabia konsultantka avon i co może zyskać pracując dla tej marki? Może macie dla mnie jakieś cenne wiadomości? Ponoć ogólnie dołączenie do ich klubu nic nie kosztuje, nawet nic nie trzeba inwestować. Ale co możecie więcej napisać?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zmieniam pracę

Post autor: mojra »

Ja słyszałam, że w Danii są bardzo dobre perspektywy zawodowe, szczególnie dla pracowników fizycznych. Zresztą, wystarczy przejrzeć ogłoszenia na portalu bluecollar/pl/ Ofert jest teraz multum i to z różnych branż, dlatego znalezienie zatrudnienia nie powinno być dużym wyzwaniem.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: bonyard »

Również będę zmieniać pracę niedługo i najbardziej interesuje mnie praca Szczecin - koniecznie duże miasto, bo daje większe szanse rozwoju niż to miasto, gdzie aktualnie przebywam.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: milka »

Ja w czerwcu zmieniłam pracę. Jednak nie do końca jestem zadowolona i szukam dalej. Dzisiaj trafiłam na praca w holandii od zaraz i zastanawiam się nad wyjazdem. Jest tu ktoś kto wyjechał za granicę do pracy bez znajomości języka?

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Zmieniam pracę

Post autor: PatkaM »

No i super, byle by to była zmiana na lepsze co nie:) Akurat różnie z tym bywa, no ale według mnie warto próbować i szukać nowych wyzwań w życiu. Ja już oglądam oferty pracy kujawsko-pomorskie, jestem wybredna muszę przyznać, no ale też nie spieszy mi się jakoś bardzo ze zmianą pracy.

ODPOWIEDZ