Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Event pracowniczy

Post autor: wloczykijka »

Jeżeli ktoś z was chciałby zorganizować event pracowniczy to szczerze polecam wam przeprowadzenie gry miejskiej. Jest to świetny sposób na zrealizowanie takiego wydarzenia. Warto skorzystać z pomocy tej firmy https://cityexploring.pl/gry-miejskie-gdansk/ . Ich gry są na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu wasi pracownicy będą się świetnie bawili. Polecam gorąco!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Event pracowniczy

Post autor: zuzula12 »

"Takie imprezy integracyjne są świetne. ja osobiście uważam, że potrzebne w każdej firmie są takie eventy.







___________________________

eventach online
"

gwarka
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:37 pm

Re: Event pracowniczy

Post autor: gwarka »

"Takie imprezy są bardzo potrzebne,nie tylko jednoczą grupę,ale też pozwalają sprawdzić człowieka w różnych warunkach i sytuacjach.Świetnie zorganizowane,pełne zwrotów akcji gry organizuje firma ekspedycja/pl/

Współpraca, spostrzegawczość, kreatywność w myśleniu czy chęć przełamywania własnych barier to tylko niektóre z umiejętności przydatnych podczas przeżywania z nimi wyjątkowej przygody. Ich gier nie można wygrać w pojedynkę, a jedynie przez umiejętną współpracę.
"

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Event pracowniczy

Post autor: bajobaj »

W tej kwestii pomoże firma integralpoland/com/ , zajmująca się strefami VIP. Dodatkowo ogarniają najróżniejsze rozwiązania i najróżniejsze duże imprezy, w tym na przykład sportowe, czy koncertowe. Dlatego ja uważam, że należy sprawdzać to i się zastanowić nad tym wszystkim. I dobrze, bo ja jednak czuję, bo bez tego się nie ogarnie niczego.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Event pracowniczy

Post autor: czoko752 »

Chcesz zrobić event lub konferencje ale nie wiesz jak za to się zabrać. To zerknij na stronę bluplatform.io/ . Teraz eventy online są coraz bardziej znane przez te różne zakazy przez pandemie. Moim zdaniem lepiej w takie eventy wejść. A wy jak uważacie?

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Event pracowniczy

Post autor: piotrowska »

Słyszałam od znajomych że teraz takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarne warsztaty są modne jako impreza integracyjna, gotowanie zespołowe razem ze znanym szefem kuchni bardzo integruje zespół a przy okazji to fajna zabawa

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Event pracowniczy

Post autor: Bigi12 »

Tworzenie atrakcyjnych prezentacji PowerPoint nie musi być trudne! Z pomocą przychodzi TworzeniePrezentacji. Na stronie: https://tworzenieprezentacji.pl/prezentacje-powerpoint/ dowiesz się więcej o ich profesjonalnych usługach, które obejmują projektowanie i tworzenie efektownych slajdów. Zainwestuj w jakość swojej prezentacji i zwróć uwagę swojej publiczności.

ODPOWIEDZ