deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Projektowanie domów

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która oferuje projektowanie domów Nowy Sącz w stylu nowoczesnym. Jaką polecacie?

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: bajobaj »

Projekt domu to ja mam, pozostaje coś zacząć działać. I rozważam, co mam teraz kupić. Szalunki stropowe potrzebne na pewno będą, ale czy nie powinnam tego najmować? Albo na przykład obciążyć tym jednak fachowców podejmujących zlecenie? Przepraszam, że was o to wszystko zapytuję, ale jednak nie mam doświadczenia.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projektowanie domów

Post autor: zuzula12 »

Osobom, które zastanawiają się nad sprzedaża swoich nieruchomości osobiście mogę polecić ofertę profesjonalnego skupu nieruchomości - sprzedammieszkanie/com/sprzedam-mieszkanie-nowa-ruda/ . W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: bebefa »

Na pewno projekty domów pracowni architektonicznej MG Projekt powinniście sprawdzić. Przede wszystkim są różnorodne i wydaje mi się, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale również, co warto dodać, należy jednocześnie stwierdzić, że są po prostu ciekawe. Tu mgprojekt/com/pl/dom-na-przytulnej-2 macie przykładowy projekt, jaki skradł moje serce ;) .

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projektowanie domów

Post autor: zuzula12 »

A ja do swojego domu ostatnio zamontowałam bramę garażową o której zawsze marzyłam. Zamówiłam ją na novoferm/pl i serdecznie wam polecam produkty z ich strony poniewaz są bardzo dobrze wykonane. Na stronie również możecie zamówić drzwi tak aby pasowały pod bramę. Zaglądnijcie i poproście o ofertę gdyż warto

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projektowanie domów

Post autor: mojra »

Wybór projektu domu to faktycznie nie lada wyzwanie, dlatego trzeba na spokojnie podejść do tego tematu. Gdybym miała polecić coś ze swojej strony, to zdecydowanie byłaby to oferta: Projekty z wizją. Mają spory wybór projektów, więc fani klasyki jak i nowoczesności, znajdą tutaj coś dla siebie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: matys »

Tematyka projektowania może zostać podzielona na 2 części. W pierwszej powiemy o samym projekcie domu, a w drugim jednak zastanowimy się nad wnętrzem i zewnętrzem, pod kątem wykończeń i mebli. Ja skupię się na tej kwestii numer dwa. Chodzi mi o to, że w dużej mierze mamy dziś nieograniczone możliwości dekoratorskie. Może więc klamka Festman będzie dla Was dobrym wyborem?

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: firanka »

Ja postawiłam u siebie przede wszystkim na nowoczesny dom, pełny przydatnych rozwiązań. I tu oczywiście zastosowałam automatykę sterującą wszystkim, od rolet po ogrzewanie od tatarek/com/pl/automatyka. To duża wygoda i przyjemne uczucie, sterowania wszystkim z jednego miejsca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: bebefa »

Nigdy nie interesowałam się jak wygląda budowa domu i nie spodziewałam się, że trzeba mieć do tego jakiś projekt. No teraz już wiem, że nie jest to takie łatwe i bardzo czasochłonne. Te projekty wszędzie są takie drogie? Znalazłam taki mgprojekt/com/pl/wymarzony-6. Cena jest dość wysoka, ale nie wiem czy wszędzie takie są, czy tylko u nich.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projektowanie domów

Post autor: czoko752 »

Co do projektowania to ja zacząłem się za to zabierać, tutaj cgwisdom/pl/blog/revit-jak-zmienic-jednostki-powierzchni-w-etykiecie-metce-pomieszczenia-poradnik-tutorial.html właśnie sprawdzam jakie kursy mam jeszcze wykupić do jakich programów graficznych które mi będą przy tym projektowaniu niezbędne.

ODPOWIEDZ