Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Aranżacja przestrzeni do szkoły

Post autor: galaretek »

Siemka! Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która zajmuje się tworzeniem aranżacji przestrzeni do szkół? Rozmawiałem o tym ze swoją znajomą i ta poleciła mi taką stronę https://mojebambino.pl/6924/Aranzacje-p ... wych-STEAM . Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? Muszę powiedzieć, że pomieszczenia te prezentują się naprawdę świetnie!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Aranżacja przestrzeni do szkoły

Post autor: welurka »

W szkole oprócz takiego miejsca, liczy się też jego sprawdzone i bezpieczne dla dzieci wyposażenie.Warto postawić nie tylko na wygodne meble,ale też akcesoria piśmiennicze.Ich szeroki wybór można znaleźć w hurtowni papierniczej ADK Papierniczy. Są w niej różnego rodzaju kredki,mazaki,flamastry,farby,linijki,ekierki adkpapierniczy/pl/91-linijki-i-ekierki szablony, ale też zeszyty,bruliony czy organizery na biurka czy do szuflad.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Aranżacja przestrzeni do szkoły

Post autor: Monika »

W zdanej klasie w szkole nie może oczywiście zabraknąć tablic. W szkołach dobrze sprawdzają się zarówno tablice magnetyczne, jak i kredowe. Można je zamówić na przykład na stronie internetowej tablice-magnetyczne/com/. Polecam się rozejrzeć, jeśli szukacie takiego asortymentu :)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja przestrzeni do szkoły

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z meblami, to polecam Wam sprawdzić stronę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Zakupiłem u nich fotel bujany tapicerowany w naprawdę atrakcyjnej cenie.

ODPOWIEDZ