Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Szuwi »

Szukam intensywnie pracy w Zabrzu i okolicach. Na tym portalu: megapraca/pl/praca-zabrze znalazłam mnóstwo aktualnych ofert, które odpowiadają moim kwalifikacjom. Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem. Czy ktoś z Was korzystał z tego portalu poszukując pracy? Jest funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Jak Wy oceniacie jego przydatność?

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: anya »

W sumie wiesz daleko nie trzeba szukać, ponieważ bardzo dużo stron jest z ogłoszeniami ogólnymi nawet...Przykładowo strona Pokato, to zbiór najróżniejszych propozycji. No i oczywiście też są darmowe ogłoszenia o prace . Możesz sobie sprawdzić.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: majsterka »

Według mnie praca za granicą jest bardzo opłacalna, chociaż nie wiem czy szukanie tak na własną rękę to dobry pomysł. Poszukać możesz jednak firm z którymi warto wyjechać. Moim zdaniem schwesterpflege/pl/ jest pewną firmą, która organizuje wyjazdy jako opiekun osoby starszej w Niemczech. Dobrze płacą i zawsze pieniądze są na czas.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: synia »

Tutaj sobie zerknijcie: praca śląskie - aktualne ogłoszenia. Na portalu Geopraca jest bowiem naprawdę wiele różnych propozycji zatrudnienia. Bez problemu znajdziecie oferty, które was interesują. Trzeba przede wszystkim robić to co się lubi i otrzymywać za to godziwe wynagrodzenie.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Brzostuś »

Myślę, że najlepiej szukać pracy na stronie określonej firmy, bo od razu trafi odpowiednich osób. Jakoś nie wierzę tym wszystkim portalom pośredniczącym. Przez pół roku rozsyłania cv, nikt się nie odezwał, a bezpośrednio owszem. Trzeba szukać w jakichś zakładkach typy kariera, tu można sobie zerknąć: kuracjusz.biz/

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Monika »

A co powiecie na wyjazd do pracy za granicę? Ja widziałam ostatnio oferty takiego zatrudnienia na przykład w Annecy we Francji na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-annecy/. Polecam je sobie poprzeglądać, może znajdzie się coś dla Was ;)

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: akacja56 »

Ostatnio widziałam fajny portal z ogłoszeniami dla lekarzy na pracalekarza/pl . Jak ktoś ma specjalizację właśnie taką lekarską to warto tutaj pomyśleć o wizycie n tej stronie, bo tam można znaleźć fajne propozycje.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: kubek201 »

A na portal Fachpraca już zaglądaliście? Jeśli nie, to tutaj: praca handlowiec (przedstawiciel handlowy) warto na spokojnie się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych propozycji pracy dla handlowców. Jeśli lubicie pracę z klientem, to jest to naprawdę świetne rozwiązanie i to pod każdym względem.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: bonyard »

Zostawię namiar na ten portal z ogłoszeniami oferty o pracę z branży medycznej - medbra.in/ . Nie skupia się tylko na jednym rejonie, oferty dostępne są z całej Polski, przez co uważam, że dużo łatwiej o znalezienie atrakcyjnej posady

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio widziałam sporo portali z ogłoszeniami . Teraz wiele jest związanych z rekrutacja pracowników z ukrainy , bo wiele osób z tamtych rejonów przyjeżdża i u nas zarabia pieniądze, dla nich jest to opłacalne.

ODPOWIEDZ