Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Kreśka »

Poszukaj bezpośrednio na stronach firmowych. Ja tak w Imex Logistics znalazlam prace wlasnie :) ciągle coś u siebie na stronie publikuja

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: zuzula12 »

Bardzo fajny artykuł ostatnio czytałam na blogu kariera24.info/tymczasowej-wszystko-wiedziec/ dotyczył on pracy tymczasowej i zalet takiej pracy. Opisane są też zadania agencji pracy tymczasowej i przedstawione korzyści jakie można czerpać korzystając z takich usług. Sprawdźcie polecam.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: AsiaS »

Zastanawialiście się nad pracą za granicą? Ja ostatnio przeglądałam bardzo fajne oferty na polandworkforce/com/ i znalazłam zatrudnienie dla siebie z pomocą agencji. Oferują legalną i bezpieczną pracę, a to obecnie priorytet w tych czasach.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Luza »

Nie jestem z Zabrza, ale teraz można znaleźć wiele ofert, z których może skorzystać cała Polska. Na przykład ta info4serwis/pl/forum/ogloszenia-praca-f20/copywriter-poszukiwany-funkymedia-lodz-t5333.html . Szukają copywritera. Można pracować zdalnie. Praca też jest ciekawa, bo codziennie można pisać teksty dla innej branży. Jeśli to lubicie, to spróbujcie, bo naprawdę warto.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: bonyard »

Z tego co wiem to praca Toruń na pewno publikowana jest na hitpraca, ale tam też dużo więcej miejscowości jest dostępnych więc może i Zabrze również. Polecam sobie sprawdzić

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: milka »

Jeśli szukasz pracy za granicą zajrzyj tutaj praca w holandii od zaraz i zapoznaj sie z dostępnymi ofertami. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach wyjazd do pracy za granicę jest najbardziej opłacalny. W Polsce niestety zarobki są niskie.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: AleksandraP »

Ja polecam stronę pracawue/pl mój mąż znalazł tam pracę i to bez języka niemieckiego (uczy się go w trakcie oczywiście ale przyjęli go ze znajomością angielskiego).

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: anya »

W sumie portali ogłoszeniowych jest wiele, także warto się przyjrzeć dobrze poszczególnym. Ja tak robiłam i jeszcze pytałam teraz znajomych o pracę dodatkową dla siebie i w ten sposób dotarłam do oferty współpracy z firmą avkonto/pl/kontakt/ i bardzo mi się spodobała. Planuję dołączyć do ich klubu, bo to daje wiele korzyści - i to nie tylko zarobkowych.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: grażynka011 »

Ogólnie bardzo ważna jest też odpowiednia komunikacja zespołem w firmie . Można tutaj zapisać się na bardzo profesjonalne szkolenia i przede wszystkim koszty też nie należą do zbyt wysokich

ODPOWIEDZ