mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: mojra »

Czy na takim portalu można znaleźć również pracowników? Powiększam działalność swojej firmy, a co za tym idzie - potrzebuję pracowników. Zamierzam o nich odpowiednio dbać oraz motywować. Sporo na ten temat przeczytałam na stronie cludo/pl/jak-chwalic-pracownikow/ także uważam, że zatrudnienie będzie na dobrych warunkach.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: AleksandraP »

A czy ktoś z Was jest może zainteresowany pracą za granicą? Bo jeśli tak to ja mogę zdecydowanie polecić polandworkforce/com/praca-francja/, gdzie znajdziecie ciekawe oferty pracy we Francji.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: martynika »

JA już w polsce nie szukam.. znalazłam na hollandcontracting/pl za granica w holandii przynajmniej są dobre warunki dobra i konkretna jakość, to mi się podoba

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: bonyard »

Z mojej strony ten serwis polecam medbra.in/ , gdzie dostępne są ogłoszenia o pracę dla branży medycznej. Dotyczą one całego kraju, nie tylko Zabrza zatem każdy może tu szukać posady dla siebie

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: czoko752 »

No ja nie mogłem znaleźć pracy u nas pomimo przeglądania ogłoszeń więc wyjechałem do Niemiec. Tutaj mam bardzo dobrą pracę, zasiłek dodatkowo dostaję rodzinny, tutaj zwrot-podatkow/pl/zasilek-rodzinny-niemcy możecie poczytać jak się o niego starać można.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: PatkaM »

Zawsze można też poszukać czegoś w Katowicach, Dąbrowie, Gliwicach, Sosnowcu. Komunikacja jest bardzo sprawna, nie będzie problemu z dojazdami. Ja tak szukam na stronie katowice.geopraca/pl/oferty-pracy/sosnowiec/ aktualnie czegoś z Sosnowca, nastawiam się na pracę tu, ale nie zamykam się wyłącznie na jedno miasto.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Bakeneko »

ja z kolei znalazlam prace w holandii hollandcontracting/pl w polsce niestety nie ma żadnej juz przyszłości

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: Safira »

Teraz cięzki z praca, więc moze kogoś zainteresuje praca w Niemczech praca.dojczland.info/ To sprawdzony portal, maja tam duzo ofert ,ciekawe stanowiska pracy i przede wszystkim dobre zarobki. Warto tam zajrzeć.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: wąż »

Ja już dawno w kraju pracy nie szukam... Tylko i wyłacznie jak coś to hollandcontracting/pl tam mają swietne oferty jezeli chodzi o prace w holandii.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Portal z ogłoszeniami o pracę Zabrze

Post autor: AleksandraP »

Szukacie odpowiedniej pracy? Czy rozważał ktoś z Was zatrudnienie za granicą? Zapraszam do zapoznania się z artykułami na stronie internetowej good-jobs/pl/, gdzie możecie zaczerpnąć wiedzy, ale też wskazówek dotyczących zatrudnienia za granicą.

ODPOWIEDZ