Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Kursy językowe

Post autor: galaretek »

Czy ktoś z was kiedykolwiek był na kursie językowym? Wiecie może na jaką ofertę warto się zdecydować? Sporo dobrego słyszałem o tej uczelni https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html . Myślicie, że będzie to dobre rozwiązanie? Muszę powiedzieć, że ich ceny są naprawdę atrakcyjne. Dajcie znać co uważacie na ten temat.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kursy językowe

Post autor: zuzula12 »

"Warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.



Wieża wideo
"

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Kursy językowe

Post autor: RobertOsm »

Ja zdecydowałem się na kurs angielskiego online w szkole Profi Lingua profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online. Póki co jestem bardzo zadowolony i już nie chcialoby mi się uczyć stacjonarnie :P

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Kursy językowe

Post autor: Dżonko »

My od wakacji zaczęliśmy z córką naukę języka - bia24/pl/kategorie/dom-i-zdrowie/jak-pomoc-dziecku-w-nauce-angielskiego-podczas-wakacji.html I mega dużo załapała już, a to wszystko nauka przez zabawę. Najbardziej dzieciaki lubią piosenki po angielsku, wtedy łapią słówka jak szalone :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kursy językowe

Post autor: czoko752 »

Koniecznie sprawdźcie sobie Szybka Nauka Pro , jeśli chcecie na nowo podejść do nauki języka angielskiego. Jak myślicie? Jakie propozycje najlepiej wybierać? Czy decydować się na różne metody nauki, aby sprawdzić sobie, która propozycja najbardziej nam pasuje?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kursy językowe

Post autor: mojra »

Zawsze też można wybrać subtitling . Ogólnie jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm, dodatkowo mają oni świetne podejście do zleceń klientów

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kursy językowe

Post autor: zuzula12 »

Ja kiedy potrzebowałem na szybko podszkolić się z języka angielskiego i szukałem odpowiedniej do tego szkoły. Znajomy polecił mi intensywny kurs angielskiego poznań i postanowiłem spróbować. Od razu zauważyłem efekty, lekcje były często ale tak rozplanowane, że spokojnie nadążałem. Polecam.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kursy językowe

Post autor: milka »

Ja chciałabym nauczyć się angielskiego. Szukałam jakiegos kursu dla siebie i trafiłam na https://tokatiz.pl/darmowy-webinar-3/ Chyba skorzystam z oferty bo szczerze mówiąc najbardziej mi odpowiada z tych wszystkich, które znalazłam :)

ODPOWIEDZ