matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Gastronomia

Post autor: matea »

Ja też od kilku miesięcy prowadzę swoją restaurację :) wciąż inwestuje w nowe wyposażenie, ostatnio kupiłam meble i naczynia a teraz interesuje mnie taka lodówka gastronomiczna gastrosilesia/pl/chlodziarki-gastronomiczne,2,4,212,999,48. Jeśli siedzicie w tej branży to polecam zakupy w Gastrosilesii. szeroka oferta, niewygórowane ceny, sprawna realizacja zamówień.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gastronomia

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić oferte, z której sam regularnie korzystam. Jeżeli lubicie dobrej jakości produkty spożywcze, to sprawdzcie ofertę sklepu internetowego, w którym zakupicie swojskie wyroby wędliniarskie i mięsne .

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Gastronomia

Post autor: emiliakozak »

Podstawą do odniesienia sukcesu jest moim zdaniem inwestowanie w porządne sprzęty np. stoły do pracy, które zapewniają bezpieczne prace, mają wszelkie niezbędne ulepszenia i udogodnienia. Na stronie multigastro/pl/stoly-do-pracy znajdziecie szeroki wybór produktów, które zakupicie w bardzo dobrej cenie. Mają one świetne parametry, są wykonane z solidnych i wytrzymałych tworzyw.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Gastronomia

Post autor: dolores »

A może przyda się dzbanek filtrujący ? Wkłady i filtry do wody mają bardzo dobrej jakości na aquamelior/pl/k/dzbanki-do-filtrowania-zestawy-dzbanek-filtry/brita :) Zawsze tam zamawiam i jestem niesamowicie zadowolona. Taki dzbanek to zdrowa i smaczna woda i duża oszczędność :)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Gastronomia

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o wyposażenie gastronomii to na pewno musisz mieć kasę fiskalną online oraz terminale płatnicze. Wszystko to a nawet więcej zakupisz tutaj kaspol/pl/ w atrakcyjnej cenie i wsparciem serwisowym. Lada moment kasy online będą obowiązkowe więc się przygotuj do tych zmian aby uniknąć problemów.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Gastronomia

Post autor: anya »

Opłacalne oferty ma również firma elhandel/pl/lukier-plastyczny-c-2_101.html jak chodzi o artykuły cukiernicze. Jak planujecie się zająć wypiekiem ciast, to tam znajdziecie wszystko co będzie wam potrzebne w tym kierunku i to w rozsądnych cenach. Także sami się przekonajcie...

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Gastronomia

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o sprzęty do gastronomii to na pewno wyciskarki do warzyw , ponieważ goście często zamawiają soki świeżo wyciskane. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je i nie pije np. napojów słodzonych

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gastronomia

Post autor: czoko752 »

A co powiesz na dozowniki do rękawiczek jednorazowych ? To na pewno świetny dodatek czy propozycja wprost idealna dla każdego kto poszukuje odpowiedniego wyposażenie dla swojej firmy. Zajrzyj zatem na stronę sklep.gro-tex/com/pl/dozowniki-do-odziezy-jednorazowej/1490-dozownik-do-rekawic-ze-stali-nierdzewnej-1-poziom.html gdzie trafisz na naprawdę świetne okazje i propozycje zarazem.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Gastronomia

Post autor: tonga »

Myślę, ze w każdym lokalu gastronomicznym przyda się też porządny piec na przykład wsadowy czy obrotowy. Jeśli zależy Wam na zakupach w sprawdzonym sklepie to warto zajrzeć do Bakeres https://bakeres.pl/. Szeroki asortyment, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień. Posiadają zarówno nowe jak i używane urządzenia.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Mniejsza1999 »

Mój znajomy zakupił kontener morski z oferty firmy Dalimaro - https://dalimaro.pl/sprzedaz-kontenerow/ i zaadaptował na punkt gastronomiczny. To super pomysł i nie kosztuje dużo.

ODPOWIEDZ