hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Gastronomia

Post autor: hadzik »

Też pracuje od lat w gastronomii, kiedyś u kogoś a teraz rozkręcam swój własny biznes. Kompletuje już nawet wyposażenie i na pewno znajdziecie w nim tego typu wędzarnia ogrodowa gastrosilesia/pl/wedzarnie,2,4,271,49,0. Bardzo polecam tą hurtownię Gastrosilesia, ich oferta jest bardzo rozbudowana a przy tym ceny nie są wysokie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gastronomia

Post autor: czoko752 »

Jak wygląda kwestia higieny w Waszych lokalach? Czy dbacie o to, aby ręce były regularnie myte środkiem dezynfekującym? Czy zapewniacie swoim pracownikom papierowe ręczniki, które zapobiegają roznoszeniu zarazków? Jeśli nie zdawaliście sobie sprawy z tego jak wielkie ma to znaczenie, to zachęcam Was do lektury: twojecentrum/pl/z-higiena-za-pan-brat-wybieramy-najlepsze-dozowniki-na-reczniki-papierowe.html

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Gastronomia

Post autor: bonyard »

W gastronomii przede wszystkim znajdować się powinien profesjonalny sprzęt do przyrządzania produktów czy potraw. W wielu lokalach znajduje się prasa do wyciskania oleju dzięki której możliwe jest samodzielne przygotowywanie zdrowych olejów roślinnych np. lnu, sezamu itd. , które mogą być urozmaiceniem np. do sałatek

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Gastronomia

Post autor: wesołek »

W przypadku gastronomii wiele różnego rodzaju sprzętu będziemy w niej potrzebować. Dlatego też tak ważne jest to gdzie go kupujemy. To też ja znalazłam ich ofertę hendi/pl/ która nie dość, że jest bardzo konkretną ofertą to w dodatku ceny jakie tam mają nie są tak wygórowane jakie wcześniej widziałam. Także od razu dokonam u nich zamówienia bo szkoda z takiej możliwości nie skorzystać.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Gastronomia

Post autor: tonga »

ja od kilku miesięcy prowadzę pizzerię :) mam świadomość tego, ze najważniejsza jest i jakość produktu i funkcjonalne wyposażenie, moim wypadku piece do wypieku pizzy czy tortilli. Jeśli też takich poszukujecie to warto zajrzeć do Bakeres bakeres/pl/. Szeroki wybór, konkurencyjne ceny, sprawna realizacja zamówień.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Gastronomia

Post autor: mrozek »

Różne akcesoria kuchenne i sprzęty na pewno przydadzą Wam się w profesjonalnej kuchni. Czy wiecie, gdzie ich szukać? Sklep internetowy Gastronet24 ma bardzo duży wybór: gastronet24/pl/lodowki-na-napoje/28468-szafa-chlodnicza-przeszklona-lub-dzielona-przeszklone-drzwi-pojedyncze-typ-standard-3-klasa-klimatyczna-model-sch-s725-s3kl-1.html. Polecam się zapoznać.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gastronomia

Post autor: zuzula12 »

"Ciekawa jestem czy żywność zamawiacie przez Internet? Ja wiem że sporo jest dobrych sklepów. Co o tym sądzicie warto tak kupować?



________________________

steakshop/pl
"

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Gastronomia

Post autor: milena49 »

W gastronomii liczy się dobry produkt. W żadnej restauracji nie może zabraknąć świeżego oleju. Stałe dostawy zapewnia firma trafinoil/pl/ . Oni też odbierają od klientów zużyty olej i go utylizują. Można też od nich dostać darmowe beczki na zużyty tłuszcz. Formalności załatwia się od ręki i za usługę można płacić gotówką. W ten sposób nie trzeba martwić się, że zabraknie oleju.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Gastronomia

Post autor: martynika »

Zdecydowanie warto postawić na profesjonalny sprzęt, który będzie Wam długo i dobrze służył :) Takim urządzeniem zdecydowanie jest zmywarka winterhalter/com/ :) Kilka lat intensywnego użytkowania i dalej jest jak nowa :)

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Gastronomia

Post autor: dzabor86 »

W biznesie gastronomicznym świetnie sprawdzi się taki sprzęt jak wędzarnia. Na swojskie wyroby jest teraz popyt, więc jak coś to możecie sobie zobaczyć takie przenośne wędzarnie Bortniak, a zamówicie je na stronie sklepu Nomart sklep.nomart/pl/14673849-wedzarnia-cyfrowa-borniak-uwd-150. Ja Wam powiem, ze sam się skusiłem i kupiłem ja do siebie do domu na własny użytek i jestem bardzo zadowolony, bo zamiast kupować tę straszną wędlinę ze sklepu, to sam sobie robię wędlinę, kiełbaskę, boczek, czy nawet ser.

ODPOWIEDZ