Bonia
Posty: 627
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: Bonia »

Szkolenia HR prowadzone przez specjalistów Human Skills to szeroki pakiet nowoczesnych kursów, które budują i doskonalą praktyczne umiejętności pracowników działów HR i kadr w biznesie i administracji publicznej. humanskills/pl/ Polecam!

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: zuzula12 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam korzystam. Czy są tutaj osoby zainteresowane Zarządzanie czasem szkolenie warszawa/online lub innymi kursami i szkolenia związanymi z zarządzeniem i doradztwem dla biznesu? Jeżeli tak, to polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę firmy High5 Training Group. 

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: matys »

W jednym jestem pewna - mam naprawdę sporo do powiedzenia, ale jeśli już mam się szkolić, to tylko w dobrej firmie. Dlatego pod tym kątem sprawdzam takie zarządzanie dokumentacją produkcyjną . Wiem, że to będzie dla nas rozwiązaniem ciekawym, a na pewno pomoże w jednym, albo w drugim. No i to się sprawdzi całkiem dobrze.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: Monika »

A skoro już jesteśmy przy temacie szkoleń, to czy możecie mi polecić jakiś dobry i sprawdzony kurs prowadzenia firmy? Wydaje mi się, że warto byłoby zdobyć wiedzę z tego zakresu jeszcze przez otworzeniem własnej działalności :)

Bonia
Posty: 627
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: Bonia »

Dołącz do CRIDOTEKI Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz cridoteka/pl/kategoria-produktu ... oldingowe/

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: czoko752 »

Jeśli pracujecie w zawodzie, w którym emisja Waszego głosu jest ważna, to zerknijcie sobie na taką propozycję, jak kursy emisji głosu . Coś takiego zdecydowanie może pomóc wielu osobom w tym, aby wykorzystywać głos w swojej pracy. Takie szkolenia dostępne są nawet online.

grażynka011
Posty: 1132
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Darmowe szkolenia biznesowe

Post autor: grażynka011 »

Mnie akurat najbardziej spodobała się oferta jaką są szkolenie sepowskie . Dodatkowo osoby prowadzące szkolenia potrafią naprawdę skutecznie przekazywać wiedzę, więc według mnie jest to również wielki plus

ODPOWIEDZ