Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Strona internetowa

Post autor: Soki »

Cześć! Wiecie może, jak skutecznie można usprawnić działanie strony internetowej? Prowadzę ją już od jakiegoś czasu, jednak chciałbym sprawić, żeby była ona bardziej przystępna dla większej ilości odwiedzających. Dzisiaj przeglądając internet trafiłem na ten tekst https://twojepc.pl/news40104/Techniczne ... zeczy.html i szczerze mówiąc podają oni naprawdę przydatne rady. Co o tym sądzicie?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: burza »

NA początek by dobrze usprawnić stronę internetową potrzebny jest dobry sprzęt. Ja kiedy szukałam sobie odpowiedni znalazłam go na itnes/pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-inspiron/ jestem bardzo z niego zadowolona działa mi w nim wszystko i bez problemu mogę na nim zrobić wszystko. Więc jeżeli chcesz usprawniać strony warto mieć sprawny i szybko działający sprzęt by można było się skupić dokładnie na tym co chcesz zrobić.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: gierka »

Cześć. Jak już mowa o stronach internetowych to my mamy swoją od jakiegoś czasu ale nie widzimy aby przybywało nam zleceń. To też zastanawiamy się nad włączeniem pewnych udoskonaleń naszej strony. I tak trafiliśmy na tę stronę ltb/pl/sxo-czyli-polaczenie-seo-i-ux/ z której to dowiedzieliśmy się o takim połączeniu SEO i UX. Czy ktoś z Was może już takiego rozwiązania próbował?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: milena49 »

Czasami jest tak, że dużo lepszym rozwiązaniem jest stworzenie strony www od początku. Strony wykonane w starych technologiach nie nadają się do naprawiania. Nowoczesne strony dopasowane są do potrzeb użytkowników i wyszukiwarek, są responsywne i posiadają wygodne cms. Tutaj fantasiadesign/pl/strony-www/ masz firmę, która tworzy takie strony i moim zdaniem tam warto podpytać o szczegóły.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: Domis3223 »

Mam od dłuższego czasu swoją firmę i następnym krokiem byłoby założenie strony internetowej, jednak nie wiem jaki hosting wybrać dla strony.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: Szuwi »

Jeśli nosisz się z takim zamiarem to proponuję przetestować najpierw rozwiązanie, które oferuje: najszybsza/pl . Może się okazać, że nie będzie potrzeby inwestowania środków finansowych. Kiedyś stworzenie wizytówki w sieci wymagało sporych nakładów pracy i wkładu finansowego. Teraz można ją zbudować na bazie gotowych szablonów, jakie oferuje właśnie Najszybsza/pl. Szablony są nie tylko świetne graficznie, ale również spełniają rygorystyczne wymogi Google - Twoja strona osiągnie lepsze parametry i pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co bardzo istotne w tym kreatorze można ją postawić samodzielnie w zasadzie w jedno popołudnie, a w darmowym planie oferowany jest dostęp do wielu funkcjonalności bez ograniczeń czasowych.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: Bakeneko »

W takich sytuacjach, najlepiej skorzystać z usług data center polska Mają bardzo dobre i konkretne oraz solidne podejscie. Do tego wszystkie usługi są zawsze ogarniete na tip top. Wiec luzik.

deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Re: Strona internetowa

Post autor: deborah »

Ja korzystam z usług agencji Heronart i jestem mega zadowolona. Niedawno wykonywali dla mnie usługę tworzenia sklepów internetowych i warto było zainwestować. Klienci często odwiedzają moją stronę dzięki seo zachęcającym wyglądzie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Strona internetowa

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej agencji SEO, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę seolid/pl/blog/2021/05/13/czy-jest-duplicate-content-i-jak-szkodzi-twojej-stronie/ , ponieważ sam skorzystałem z ich usług. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Strona internetowa

Post autor: mojra »

Myślę, że warto taką stronę www zlecić: agencja interaktywna Wrocław Agencja interaktywna zajmuje się marketingiem internetowym i porusza się w sieci. Mają spore doświadczenie i cieszą się dobrą opinią wśród swoich klientów.

ODPOWIEDZ