Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Szkolenia

Post autor: Soki »

Jeśli ktoś z was zastanawia się nad zainwestowaniem w kursy zawodowe i szukacie naprawdę dobrej firmy, to szczerze polecam wam zajrzeć tutaj https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Znajdziecie na ich stronie sporo szkoleń, które pomogą wam polepszyć waszą sytuację na rynku pracy. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Monika »

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, więc uważam, że warto sobie robić kursy właśnie z tego zakresu. Na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa możecie zapoznać się z ofertą kursów językowych organizowanych przez Szkołę ProfiLingua ;) Polecam ;)

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja ostatnio zapisałam się na kurs kaligrafii, miałam mały problem z zakupem odpowiednich przyrządów do pracy, ale po wielkich poszukiwaniach znalazłam bardzo fajny zestaw na stronie internetowej Sklep Świat Artysty.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: wloczykijka »

Bardzo ciekawe te Wasze szkolenia. Jeżeli o mnie chodzi to ja mogę polecić Wam takie kursy pływackie https://trimasters.pl/plany-treningowe/ . To doświadczona firma, która działa na rynku od wielu lat. Dzięki temu mają spore doświadczenie w tym zakresie. Oferta godna polecenia.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Milena »

Ostatnio stały się bardzo popularne kursy językowe online i właśnie z takiego zamierzam skorzystać. Tym bardziej że mam mało czasu bo prowadzę własną firmę. Ponieważ chcę się otworzyć na zagranicznych kontrahentów to przyda mi się język angielski. Bardzo dobre opinie czytałam o szkole tutlo. Może już znacie jej ofertę?

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Malina »

"""Obecnie,wszystko dzieje się on-line,nawet wielkie uczelnie zdecydowały się prowadzić swoje wykłady w ten sposób.

Uczyć się jednak warto,bez względu na to czy robimy to zdalnie czy też stacjonarnie.Warto się doskonalić,korzystać z wiedzy i doświadczenia wykładowców prowadzących zajęcia kraków studia podyplomowe w sposób nowoczesny,wykorzystujący najnowsze osiągnięcia technologii.W dzisiejszych czasach wiedza to krok w przyszłość,to krok do nowej rzeczywistości.
"""

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkolenia

Post autor: zuzula12 »

A co sądzicie o szkoleniach i kursach językowych? Polecam bardzo serdecznie angielski-konwersacje/pl to tutaj możecie zapisać się na fajne zajęcia z języka angielskiego. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia indywidualne i w małych grupach. zapisujcie sie i uczcie bo znajomość języków jest naprawdę ważna.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: matys »

Mogę Wam powiedzieć, co wiem na temat szkoleń, ale tak naprawdę dla mnie to wszystko jest mocno zagmatwane. Dlatego będę się dopiero w tym temacie wywiadywać. A skoro o tym mowa, to powiedzcie, czy szkolenia spawalnicze otspaw/com/pl/ macie zrobione? Ktoś z Was może? Ciekawi mnie, jak to wygląda wszystko.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Szkolenia

Post autor: evie »

Ja osobiscie uwazam, ze kursy zawodowe i szkolenia dla firm to swietna inwestycja. hutchinson.org/pl/ ta firma cos takiego oferuje, my dla swoich pracownikow czesto organizujemy takie szkolenia , zeby podnosic ich kompetencje

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Szkolenia

Post autor: emiliakozak »

jestem jak najbardziej za tym, aby się szkolić i ciągle podnosić swoje kompetencje, gdyż nigdy nie wiadomo co nas spotka w życiu. Na pewno nauka języka angielskiego powinna być priorytetem. Jeśli pracujecie zawodowo i chcecie podszkolić się w tym temacie to angielski dla firm Łódź będzie z pewnością miejscem godnym uwagi. Na plus zasługuje fakt, iż zajęcia prowadzone są online, dzięki czemu nie marnujesz czas na dojazd.

ODPOWIEDZ