Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Reklama na facebooku

Post autor: Awiae56 »

Hej! Poszukuję naprawdę sprawdzonej osoby, która zna się na reklamach na facebooku. Zależy mi również na w miarę przyzwoitych cenach za takie usługi. Polecicie kogoś konkretnego? Przeglądając internet wczoraj trafiłem na taki link https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... -facebook/ . Wiecie coś na temat tej firmy? Warto się na nią zdecydować? Czekam na wasze opinie.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: milka »

Reklama w social mediach jest niezwykle skuteczna. Jeśli nie wiesz jak się za nią zabrać polecam usługi tej agencji marketingowej kreacjasukcesu/pl/social-media/ Pomoże ci wypromować firmę w sieci i pozyskasz nowych klientów.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: milena49 »

Nie tylko facebook ma ogromny potencjał reklamowy. Także instagram warto wykorzystać. Oczywiście wszystkie działania w mediach społecznościowych muszą być przemyślane i bazować na pewnej wiedzy. Pomocne są poradniki, które można znaleźć w sieci. Dla przykładu tu tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/dla-influencerow/skuteczne-hashtagi-na-instagramie-jak-robic-zeby-miec-zasiegi masz kilka informacji w temacie hashtagów na insta.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: czoko752 »

Reklama na portalach społecznościowych jest skuteczna ale moim zdaniem forma klasyczna czyli ulotki i plakaty reklamowe też. Tutaj chroma/pl/pl macie drukarnię internetową w której możecie zamówić takie rzeczy w dobrej cenie i dobrej jakości. Polecam.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: firanka »

Ogólnie reklama w internecie jest obecnie najbardziej popularna, ale też i najbardziej skuteczna. Dla mnie w kwestii reklamy pracuje agencja mwp.org/pl/ , która to już którąś kampanię dla mnie prowadzi z rzędu.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: bebefa »

Moźna powiedzieć, że dziś reklama na Facebooku jest czymś normalnym i częstym, ale nie możemy zapominać, że także klienci indywidualni powinni być jakoś o nas informowani. Mam na myśli tych, którzy nie korzystają z takich mediów. I w takim przypadku to kubki reklamowe artigraf/pl/oferta/kubki-reklamowe mogą się całkiem dobrze sprawdzić, wiecie o tym?

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: aksamitna »

Nie ma co się dziwić, że firmy teraz reklamują się w głównie w sieci, w końcu tutaj najłatwiej jest się wypromować no i zdobyć klientów. Mnie tutaj dodatkowo wspomaga agencja influeme/pl/ która ma już sprawdzone metody, także o wiele szybciej udaje się wszystko sprawnie przeprowadzić.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Reklama na facebooku

Post autor: mojra »

Jak reklamujesz się na FB i generalnie prowadzisz swoje konto firmowe, to weź też pod uwagę ten kalendarz wydarzeń w social mediach: tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/dla-marketingu/kalendarz-wydarzen-w-prowadzeniu-social-media-jak-go-wykorzystac Z własnego doświadczenia powiem ci, że to znacząco ułatwia sprawę.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Reklama na facebooku

Post autor: zuzula12 »

Facebook jest popularną formą reklamy ale Instagram jest lepszą platformą i to tutaj wiele osób coś reklamuje i to dociera do wielu naprawdę wielu ludzi. Sprawdźcie na stronę polubienia na Instagramie i poczytajcie o tym jak zdobywać popularność na tej platformie. Fajny i pomocny wpis.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Bakeneko »

Ważna jest widoczność naszego profilu ,a na nią wpływa liczba polubień postów i naszego profilu. Łatwo i szybko możecie tę liczbę podnieść poprzez kupienie like na socialmediabost/pl/socialmediabost-opinie :) Bardzo ich polecam, wszystko zawsze jest w porządku, realizacja szybka i naprawdę widzę efekt tych działań ;)

ODPOWIEDZ