Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Edukacja seksualna

Post autor: Kuleszówka »

Co było najważniejsze w Waszej edukacji seksualnej?

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: Pono »

W mojej edukacji seksualnej najważniejszy był mój terapeuta, prowadzący ćwiczenia terapeutyczne pomagające mi wyjść z depresji. Nauczył mnie, że brak może być przyjemnością, że można korzystać z prezerwatywy i lubrykantów, np Gosesnse

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: firanka »

U mnie za moich czasów nie było takiego przedmiotu, zresztą wtedy to mało kto miał odwagę w ogóle głośno mówić o sexie. Później się pojawiały niechciane ciąże, wpadki itp. Ja akurat z takimi sprawami czekałam i jakoś nie żałuję. Poznałam faceta, którego naprawdę pokochałam i to z nim chciałam rozpocząć moją przygodę z intymnością. Poszłam do ginekologa który zapisał i tabletki antykoncepcyjne vines, no i dzięki temu nie musiałam się bać że dojdzie do wpadki.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: synia »

A wiecie czego nie jeść przed seksem? Myślę, że taka wiedza może okazać się niezwykle przydatna. Tutaj naszseks/pl/co-jesc-przed-seksem-a-czego-nie-praktyczne-porady/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać. Takie porady można bowiem wykorzystać w praktyce i sprawdzić czy działają.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Edukacja seksualna

Post autor: mojra »

Również uważam, ze edukacja seksualna jest potrzebna. Niestety brak nadal jest tematem tabu... a szkoda, bo to czysta przyjemność :) Nie wiem czy wiecie, ale w sieci można znaleźć anonse erotyczne dzięki którym można poznać super osobę i spełnić swoje najskrytsze fantazje.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można szukać inspiracji na bardzo ciekawym blogu jakim jest strefanamietnosci/pl/ . Bardzo lubię tutaj zaglądać, można dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: anik2 »

Edukacja seksualna to podstawa. Tak samo jak już taka konkretna wiedza na temat antykoncepcji. Ja w tej kwestii polegałam na mojej pani ginekolog, która mi wszystko wyjaśniła co i jak. Bardzo zależało mi na skutecznym zabezpieczeniu. Mam tabletki, które są nowością jeśli chodzi o skład. Są bezpieczne dla organizmu i ja po nich od początku bardzo dobrze się czuję. brak z zabezpieczeniem jest o wiele lepszy.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: czoko752 »

Ja uważam, że powinno się też normalizować używanie gadżetów erotycznych. Wiele osób uważa to za niemoralne, a ja na przykład uważam, że wibrator dla kobiet to pomoc dla kobiety i mężczyzny. Pod adresem: sexshop112/pl/207-wibratory-dla-kobiet udało mi się je znaleźć w dobrych cenach.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Edukacja seksualna

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić portal, który uwielbiam i sam z niego korzystam od wielu lat. Na stronie seksa/pl znajdziecie najlepszy i największy portal w Polsce, gdzie znajdziecie najróżniejsze ogłoszenia erotyczne z każdego miasta.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Edukacja seksualna

Post autor: matys »

W sumie sporo tego pamiętam ze szkoły, ale moim zdaniem nie wszystko jest właściwie omawiane. Na przykład nie omawiana jest pigułka po gdzie po lek można się udać i jakie są skutki jej zażycia dla organizmu. Nie mówię tylko o stricte samych objawach po zażyciu, ale ogólnie o działaniu, co zawiera i jak wpływa na zapłodnienie.

ODPOWIEDZ