ośka
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 18, 2021 9:08 am

Re: Reklama w internecie

Post autor: ośka »

Dziś to podstawa, bo obecnie sama dobra oferta to za mało, by dotrzeć do klientów. Tu agencja agencjalightup/pl/ zbudowała świadomość mojego istnienia w sieci poprzez odpowiednie działania marketingu internetowego. Całość realizują pomysłowo ale i z wyczuciem, by wyglądało to naturalnie.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: aksamitna »

No dziś to podstawa, gdzie bez tego nasza oferta, nawet dobra i tak przepadnie w coraz liczniejszej konkurencji. Tu pokazać się w sieci, pomagała mi agencja slogan-reklamowy/pl/ . Mają doskonale opanowany marketing internetowy, więc po poznaniu mojej działalności, wiedzieli jak poprowadzić działania, budując świadomość mojego istnienia.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: wesołek »

Nie powiem bo w dzisiejszych czasach podstawą jest reklamowanie się w internecie. Bo jednak coraz więcej osób zaczęło z internetu korzystać. Ale ja nie skupiałabym się tylko na tej jednej formie reklamy. Przecież nadal jest grono osób nie lubiących korzystać z netu. I w takim przypadku świetnie sprawdzą się gadżety reklamowe. Chociażby takie artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-reklamowe-na-plaze-i-urlop/torby-plazowe niby niewielkie ale z naszym logo to już jakaś forma reklamowania się.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: Bakeneko »

ja pkorzystałam z pozycjonowania u contentmarketing/com/pl/ wg mnie mają bardzo dobre i konkretne treści a do tego naprawde są rewelacyjni i dzieki nim moja firma jest teraz rozpoznawalna w sieci...

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Reklama w internecie

Post autor: Kreśka »

Ja się bardzo zainteresowałam marketingiem internetowym. Na marketing.media/pl/ zdobywam ciągle jakieś nowe informacje. W ogóle super, że teraz jest tak szeroki dostęp do wiedzy i na wyciągnięcię ręki ją tak naprawdę mamy.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Reklama w internecie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli interesuje Cię temat reklamy to czytałam ostatnio artykuł Reklama zewnętrzna i reklama online – jak ich połączenie wpływa na skuteczność przekazu? to jest ciekawy i pomocny blog o tematyce związanej z reklamą. Wart zerknąć i poczytać na ten temat. Są świetne porady i mnóstwo informacji na temat reklamy w sieci.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: destruction »

Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, który mi przynosi bardzo duże zyski - wszystko za sprawą trafnych kampanii reklamowych, którymi zajmuje się agencja ppcefekt/pl/. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy - w agencji pracują specjaliści, którzy znają się na rzeczy i można im zaufać.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: destruction »

Myślę, że aby wypromować swoją firmę, musisz puścić jakąś reklamę w social mediach. Ale żeby reklama była udana, wymyśl jakieś dobre hasło reklamowe - na stronie freshmail/pl/blog/stworzyc-dobre-haslo-reklamowe/ znajduje się poradnik jak to zrobić. Daj znać, jakie hasło wymyśliłeś!

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z socialmediabost/pl/socialmediabost-opinie . Kupiłam tutaj niedawno lajki w bardzo dobrej cenie i powiem wam, że mój profil dosyć szybko stał się rozpoznawalny, więc jest to naprawdę wielki plus

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Reklama w internecie

Post autor: czoko752 »

Jest wiele sposobów na to, aby się reklamować i zyskiwać nowych klientów. Trzeba jednak wiedzieć, od czego zacząć. Nie mając pojęcia na temat reklamy internetowej warto byłoby czytać artykuły na jej temat, czy słuchać podcastów. Ten artykuł: dbmakler/pl/reklama-internetowa-jak-ja-stworzyc/ może być fajnym wstępem.

ODPOWIEDZ