Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Jaka reklama?

Post autor: Kasieńka »

Cześć, jaki typ reklamy najczęściej wybieracie? Ja staram się angażować różne media w zależności od produktów, które trzeba wypromować. W przypadku tych z branży FMCG super pomysłem jest połączenie zarówno reklamy z wysokim zasięgiem jak Internet wraz z tymi w sklepach w postaci materiałów POS. Współpracowałam już z kilkoma firmami ale to Exposite bije na głowę wszystkie inne. Robią najlepsze materiały POS na rynku.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: Awiae56 »

Sprawy reklamy swojej firmy nie można zaniedbywać. Aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców można skorzystać z różnych metod. Jedną z chyba najbardziej skutecznych jest mailing sms. Ja osobiście korzystam z oferty https://freshmail.pl/wysylka-sms/ i nie mam nic do zarzucenia. Ceny mają niskie, a narzędzia do reklamowania niezwykle skuteczne i proste w obsłudze. Tego właśnie potrzebowałem.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

milena49
Posty: 193
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: milena49 »

Internet to ogromne źródło potencjalnych klientów. Niezależnie od branży warto to wykorzystać. Jeśli chodzi o promocję w sieci to najpopularniejsze jest pozycjonowanie i kampanie google ads. Warto odezwać się do nich widoczni/com/. To bardzo skuteczna i doświadczona agencja seo. Mają sporą wiedzę i zadowolonych klientów. Także bez względu na to jaki biznes prowadzimy, warto pójść w tym kierunku.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: czoko752 »

Według mnie dobrą reklamą jest reklama drukowana, ulotki, plakaty, tego typu rzeczy. Do tego musicie wybrać drukarnię w której w dobrej cenie wam takie rzeczy wykonają. Tutaj hej.mielec/pl/pl/694_artykuly_sponsorowane/59040_na-co-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-drukarnie-internetowa.html macie na ten temat artykuł który polecam poczytać. Mi on pomógł.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: firanka »

Marketing szeptany, bo to bardzo skuteczne narzędzie marketingu internetowego. Chociaż tak samo skuteczne jak i ryzykowne, o ile ogarnia to osoba z przypadku. Ja na to nie mogłam sobie pozwolić, więc u mnie działała agencja marketing-szeptany.biz/pl która wykonała zlecenie wręcz wzorowo, a każde kolejne kroki kampanii indywidualnie dostosowywali pod moje oczekiwania.

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: szymonek »

Dziś chcąc się pozytywnie zareklamować, z najlepszymi wynikami, należy działania skupić na marketingu internetowym, który z roku na rok zyskuje na mocy przebicia się do odbiorców. Tu agencja firmawgoogle/pl/ wykonała dla mnie kawał świetnej roboty. Poznali moją firmę i odpowiednio dopasowali techniki działania, budując lokalnie pozycję lidera branży.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: pyrtek »

A jak u was z podejściem do reklamy w internecie? A szczególnie w social mediach? Na socialon/pl/ bardzo fajnie o tym piszą. Ciekawy blog i z ogromną dawką wiedzy dla każdego. Zarówno osób które co nieco już wiedzą jak i dla totalnych amatorów w tym temacie.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: gierka »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak reklama jest bardzo ważnym elementem marketingu. Dlatego też każdy z nas stara się znaleźć jakieś gadżety reklamowe, które będziemy mogli dawać naszym klientom. I tak dowiedziałam się, że tutaj artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-biurowe/czysciki-do-ekranow znajdę super takie czyściki do ekranów na których to możemy zamieścić logo naszej firmy.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: bonyard »

Zależy też jaki biznes prowadzimy. Bo jak sklep internetowy to bardzo ważne są tego typu kampanie produktowe inclick/pl/kampanie-produktowe-jak-ustawic-i-prowadzic/ i warto więcej na ich temat poczytać, by wiedzieć jak one działają

kiteki
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 13, 2021 1:33 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: kiteki »

"""ja wybieram reklamę bardziej, ulotek i gadzetów



instalacje fotowoltaiczne Kraków
"""
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2021 12:26 pm przez kiteki, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ