morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: morowiec »

ja głównie korzystałam z reklamy u drwstudio/pl/?fbclid=IwAR2ST8Efciboiw5I-UdRRLBoWbmkHkCUekd5k2cgLB-Yb1pXvqc1lSSaSCM mają bardzo fajne i konrketne opcje i dobre rozwiazania dla kazdego

gajek
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 05, 2021 10:18 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: gajek »

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy od branży, ale generalnie warto działać w sieci, bo tu jesteśmy najbliżej klienta. Agencja smac/com/pl/ działała dla mnie w tym kierunku poprzez indywidualnie dopasowane działania marketingu internetowego, budując pozytywny wizerunek mojej marki.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Jaka reklama?

Post autor: Kaśka »

Dobrym sposobem na reklamę, która będzie długo pracować dla firmy jest wykonanie zdjęć biznesowych pokazujących ludzi, którzy odpowiadają za sukcesy firmy. Dla klientów powracających jak i dla potencjalnych klientów jest ważne, że ktoś swoja twarzą uwiarygodnia ofertę firmy. To lepsza inwestycja niż niejedna szybko przemijająca reklama. Warto zobaczyć co o tym pisze fotograf biznesu Krzysztof Zaleski krzysztofzaleski/com/pierwsze-wrazenie-zrobisz-tylko-raz-jak-przygotowac-sie-do-sesji-biznesowej/

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: aksamitna »

Zdecydowanie w sieci, bo przecież wyciągając telefon to tam szukamy przeważnie to czego chwilowo potrzebujemy. To w wirtualnym świecie trzeba się dobrze pokazać, w czym pomaga mi agencja divero/com/pl/ . Poznali firmę, mocne jak i słabe strony, po czym dopasowali kampanię marketingu internetowego, kreując wizerunek lidera branży.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: matea »

A może spersonalizowany kalendarz ? Myślę, ze tego typu gadżety reklamowe wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością :) Można je zamówić w firmie Ateko ateko/pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-autorskie/. W ofercie znajdziecie produkty gotowe dostępne od ręki ale istnieje też możliwość stworzenia takiego kalendarza od podstaw :) Atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, indywidualne podejście do klienta.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaka reklama?

Post autor: zuzula12 »

Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi tworzenie stron internetowych olsztyn, poniewaz według mnie sa to specjaliści w branży reklamowej. Wykonali dla mnie fantastyczną, przejrzystą stronę internetową oraz sklep internetowy.

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: pkonfederak55 »

Zawsze marzyłam o tym, aby otworzyć swój sklep internetowy i tak też się stało. Niestety moja marka nie była rozpoznawalna i ilość osób odwiedzających była bardzo mała. Zastanawiałam się co zrobić, aby go dobrze zareklamować. Znajomy polecił mi sprawdzoną agencję contentmarketing/com/pl/, która w profesjonalny sposób zajęła się kampanią reklamową mojego sklepu.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: czoko752 »

Z moich doświadczeń w reklamie wynika że w tych czasach najlepiej wybrać formę reklamy internetowej. Tutaj fabrykamarketingu/pl/czytelnia/korzysci-stosowania-cta-w-tresciach/ możecie w tym temacie przeczytać artykuł z poradami co do tego. Ja moją firmę teraz tylko w ten sposób reklamuję i powiem wam że warto, spróbujcie sami i zobaczycie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: firanka »

Sieciowa, bo najszybciej trafia do szerokiego grona odbiorców. A konkretnie to mogę polecić agencją influeme/pl/ która siedzi w tej branży od lat. Skutecznie dobierają techniki marketingu internetowego, gdzie część przekazu realizują przez osoby bardziej rozpoznawalne. To znacząco wpływa na zwiększenie osób które odebrały przekaz.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Jaka reklama?

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na https://www.linkbot.pl/ ? Wiele osób polecało mi to rozwiązanie, dodatkowo aplikacja ułatwia zarządzanie firmą, więc może jednak spodoba wam się ta opcja

ODPOWIEDZ