bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: bajobaj »

No to ja mam dla Ciebie myślę dobrą wskazówkę. Tu biuro rachunkowe Inowrocław może Ci pomóc. Oni doskonale znają się na księgowaniach, a przede wszystkim sprawdzą wszystko, co tylko będzie Ci konieczne i w razie czego doradza, co jeszcze będziesz musieć załatwić. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć na poważnie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że profesjonalne biuro rachunkowe to podstawa prowadzenia każdej działalności, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę goldenkite/pl , gdzie znajdziecie ofertę biura księgowego Bielsko. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: grażynka011 »

Zajmując się księgowością warto jednak zdecydować się na dobry system jak oscbr/pl/ . Umożliwia on łatwą współpracę z klientami i chroni nas przed mandatami także jak dla mnie okazał się doskonałym rozwiązaniem

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: bonyard »

To daleko szukać nie trzeba, proszę bardzo wzpartners/pl/oferta/doradztwo-biznesowe/ :) Firma ma naprawdę dobre opinie. Nie tylko usługi księgowe oferuje, ale także doradztwo biznesowe, zajmuje się HR i IT. Można powiedzieć, że rzetelny partner w biznesie oferujący kompleksowe usługi

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: czoko752 »

Może na początek, łatwiej będzie Ci skorzystać z programu do wystawiania faktur, jeśli będziesz musiał wystawiać w większości takie faktury, jak faktura rr i faktura korygująca rr? Podobno bardzo łatwy program w obsłudze to afaktury/pl/wystaw-fakture-korygujaca-do-RR,3,41/ . Koniecznie się z nim zapoznaj.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm jest jednak obsługa crm . Moim zdaniem w ten sposób można bardzo ułatwić sobie pracę także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. Jak dla mnie tutaj oferta jest mega korzystna.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważna jest współpraca z ekspertami w danej branży. Czy wiecie dlaczego warto zdecydować się na zatrudnienie księgowej? Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie content-manager/pl/dlaczego-warto-zatrudnic-ksiegowa/ .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: grażynka011 »

Powiem wam, że dla mnie właśnie najlepszym wyborem okazał się system oscbr/pl/ . Bardzo ułatwił mi współpracę z klientami i co ważne zabezpiecza on też przed błędami i mandatami

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: Remontowa »

Wiem, że sporo małych firm decyduje się na samodzielne prowadzenie księgowości, ale moim zdaniem bezpieczniej jest powierzyć to doświadczonemu księgowemu. Przepisy co chwilę się zmieniają i trzeba być na bieżąco. Kompleksowe usługi księgowe oferuje biuro rachunkowe https://biurorachunkowe-asset.pl/ . To profesjonaliści oferujący usługi księgowe na najwyższym poziomie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: grażynka011 »

Myśleliście może o https://cashdirector.com/ ? Ogólnie sama zastanawiam się nad tym by postawić na ten program, dodatkowo jest on bardzo rozbudowany i co ważne działa bez żadnych problemów

ODPOWIEDZ