piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:52 pm

Szukam księgowego

Post autor: piotrtalikos »

Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę znany-ksiegowy/pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: synia »

Zamiast zatrudniać kogoś na etat, to lepiej zerknąć sobie tutaj biurowektor/pl/ . Jest tam bowiem namiar na profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje szeroki zakres usług. Myślę, że najlepiej zająć się tym, co potrafimy najlepiej robić. Sprawy księgowe lepiej zostawić profesjonalistom, dzięki którym będziecie mogli uniknąć wielu problemów.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: Monika »

Jeśli ktoś z Was szukałby kogoś, kto zajmie się księgowością firmy na terenie Tarnowa, to polecam kontakt z biurem rachunkowym europim/pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać świadczy ono pełen zakres usług księgowych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: erica »

Ja tam planuje postawić też na biuro rachunkowe we Wrocławiu Inpensa inpensa/pl/. Słyszałam sporo na ich temat, nawet znajomy też korzysta z ich usług. Dlatego wiem, że są niezawodni. Na pewno odciążą każdą firmę z wielu obowiązków i jednocześnie usprawnia ich pracę. Decydując się na nich mamy dostęp do wykwalifikowanych księgowych, którzy doskonale znają się na rachunkowości, przepisy prawne związanych z tą dziedziną.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: kubek201 »

A to nie lepiej postawić na sprawdzone biuro księgowe? Myślę, że jest to znacznie lepsze i bardziej praktyczne rozwiązanie. Tutaj techtax/pl sobie zerknijcie. Myślę, że ta oferta jest warta uwagi. Oferują tam kompleksową obsługę, dzięki czemu nie będziemy musieli się zajmować tym, na czym się nie znamy. Przemyślcie koniecznie ten temat. Ważne, aby stawiać na profesjonalne rozwiązania.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: pyrtek »

Dla nas kadry i ksiegowosc prowadzi biuro rachunkowe superksiegi/pl/ - niezawodni. wszystko zawsze terminowo, dobrze zorganizowani, nie wyobrazam sobie juz zatrudniac ksiegowa w firmie

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: Kreśka »

My akurat korzystamy z biura rachunkowego z Wrocławia i jego usług ksiegowiwroclaw/pl/ Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie i dodatkowo fajnie, że mają możliwość darmowej wyceny

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: kometka »

Jeśli szukasz- Biuro rachunkowe Holandia- to gorąco polecam stronę Help 4 You. Jest to dwuosobowa firma zajmująca się pomocą w sprawach związanych z podatkami, dofinansowaniami oraz zasiłkami. Mają też doświadczenie w innych sprawach urzędowych. Zawsze służą pomocą osobiście jak i telefonicznie. Wiem, bo nie raz skorzystałam z ich wiedzy.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: matys »

Ja też kogoś takiego szukam, bo muszę dowiedzieć czy warto oszczędzać pieniądze firmowe i tak dalej. Sporo w sumie pytań mam, a jednak nie mam kogo o to zapytać. Wydaje mi się, że taka dobra księgowa to może mi wszystko podpowiedzieć i poradzić, co i jak, prawda? No, chyba, że to nie są jej kompetencje, ale wydaje mi się, że są.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: czoko752 »

Co do księgowych i kadrowych to ja nie miałem nigdy i sam się tym zajmowałem w mojej firmie ale chyba będę musiał jednak zatrudnić kogoś. BO tutaj kobiecybialystok/pl/najwazniejsze-zmiany-w-prawie-pracy-na-rok-2021/ czytam o zmianach w kodeksie pracy, jest ich co roku tyle że już za nimi nie nadążam. A wy jak sobie z tym radzicie?

ODPOWIEDZ