bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: bajobaj »

No na pewno kogoś znajdziesz. Ja z kolei szukam doradcy inwestycyjnego, bo tutaj gdzie-inwestowac/pl/jak-i-w-co-zaczac-inwestowac/ mam kilka porad odnośnie inwestowania, ale to nie do końca wszystko. Dlatego, jeśli możecie, dajcie znać, co Waszym zdaniem jeszcze ma sens. Chętnie to sprawdzę. Nigdy nie jest za wiele opcji.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: mojra »

My zleciliśmy księgowość goldenkite/pl i z naszej strony pełne zadowolenie. Firma rzetelna, solidna, terminowa. Mamy u nich kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Są z Bielska Białej, także wszystkim z okolicy, bardzo polecam.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: dolores »

A może warto rozważyć zajęcie się tym samodzielnie? Jest to całkiem łatwe, gdy używa się odpowiednich narzędzi. Mi bardzo pomaga morganizerfinansow/pl/ :) Jest też niezwykle przydatny, jeżeli korzystamy z biura rachunkowego czy usług księgowej, bo pomaga w szybko i w prosty sposób przesyłać faktury :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: Bakeneko »

Od jakiegoś czasu współpracuję z Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych oscbr/pl/, jest to super wsparcie dla przedsiębiorców. Świadczą oni kompleksowe usługi księgowe, dzięki nim mam porządek w sprawach, bardzo wam polecam.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: bebefa »

Szukanie dobrego księgowego dla mnie jest kluczowe, ale ja Wam powiem, ze nie za bardzo się na tym wszystkim znam. Po prostu, jakoś tak okazuje się, że ciągle trafiam na kogoś, kto nie ma dobrego podejścia. Niemniej jednak mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Sprawdzam dziś, czy biuro rachunkowe z Wrocławia ma wolne terminy. To się do nich zgłoszę.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: wąż »

Warto poczytac na temat tego sytemu mega-tech/com/pl/faktura-europejska/ świetna sprawa i mega ułatwienie dla kazdego :) Wcześniej testowałam inne, ale ten jest dla mnie dosyć dobry, ponieważ oprócz faktur mogę również tutaj trzymać rachunki czy paragony.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: matys »

W zasadzie ja również szukam księgowej lub księgowego z odpowiednim stażem i wiedzą. Jestem z okolic Rzeszowa, więc biuro rachunkowe Rzeszów mi jest koniecznie potrzebne. Zawsze mogę podjechać, a część dokumentów przesłać na przykład faksem, czy mailem. To żaden problem. Gorzej, że nie wiem, jak wybierać kogoś takiego. Pomożecie?

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: morowiec »

Jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie to są finanse. Gdy dopiero zaczynamy prowadzić działalność wydaje się to skomplikowane, ale wcale nie musi takie być. Mi bardzo pomógł program cashdirector/com/, z nim zarządzanie finansami i księgowość firmy mam zorganizowane w prosty sposób.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na darmowe programy do fakturowania ? Moim zdaniem jest to najlepsze ułatwienie dla firm

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukacie profesjonalnego biura rachunkowego to polecam zapoznać się z ofertą europim/pl/biuro-rachunkowe/. To biuro z wieloletnim doświadczeniem, zajmują się rozliczaniem również kierowców.

ODPOWIEDZ