Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: Igielnik »

"""Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Wiadomo jakie mamy czasy chore, wiec jeśli chcę się uczyć nowego języka (niemiecki planuję), to czy wg Ciebie

warto spróbować zdalnie czy to jednak nie to samo?
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: Tikabum »

"""Wiesz, dzisiaj technologia już tak daleko poszła do przodu, dzięki netowi, że różnic aniewielka,

jak masz dobry kurs niemieckiego online, a mogę Ci polecić ten np structura/pl/stacjonarnieionline.html

to zajęcia na nim są tak opracowane, żeby była i możliwość nauki teoretycznej i ćwiczeń i rozmowy z nauczycielami,

więc jak dla mnie taka opcja jest nawet nie tyle wygodniejsza,

co w tych dziwnych czasach bezpieczniejsza.
"""

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: Monika »

Takie kursy językowe on-line to moim zdaniem bardzo fana sprawa, bo można się uczyć praktycznie bez wychodzenia z domu ;) Ostatnio widziałam ofertę takich kursów na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online. Czy ktoś z Was robił sobie może taki kurs właśnie w szkole ProfiLingua?

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:47 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o zdalnym nauczaniu, ponieważ jest to fajne uzupełnienie teraz czasu , którego mamy sporo. Widziałam ciekawe propozycje na lincoln.edu/pl/krakow/centrum/ . Nauka z takimi nauczycielami to sama przyjemność tak naprawdę.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: Elka »

Obie opcje są dobre. Oczywiście jeśli kursy prowadzone są przez profesjonalnych lektorów. Tutaj encjo/pl/ jest szkoła językowa w Bochni, która oferuje obie wersje. Wszystkie pod okiem doświadczonej kadry. Sama uczę się języka online i bardzo lubię tę metodę. Ale każdy musi znaleźć odpowiednią dla siebie.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: wesołek »

Kursy językowe są teraz na bardzo wysokim poziomie. I coraz więcej można takich kursów robić zdalnie. Bo jednak także szkoły wychodzą na przeciw naszym oczekiwaniom. A poza tym teraz to nawet można skorzystać z takich specjalnych aplikacji do nauki języka angielskiego. I tak chociażby tutaj rp/pl/Nauka/201229947-Nauka-angielskiego-online---sprawdzamy-co-wyroznia-Tutlo.html możemy znaleźć bardzo dobrą aplikację do nauki języka angielskiego i to online.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: tonga »

Teraz większość szkół językowych organizuje kursy online :) jeśli chodzi o język angielski i miasto Bielsko Biała to na pewno warto zainteresować się ofertą szkoły ih/com/pl/bielsko-biala/. Działają na rynku już od dłuższego czasu, zatrudniają doświadczonych lektorów, uczą za pomocą sprawdzonych metod. Kursy dla dzieci i dorosłych, prowadzone w grupach lub indywidualnie.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: gierka »

Zważywszy na daną sytuację to zdecydowanie zdalne. I nawet zastanawiałam się czy można takie zdalne korepetycje także znaleźć. Bo jednak nie każdy nauczyciel chce takie korki dawać. Ale na szczęście dowiedziałam się od znajomych, że jest taka platforma tutoringo/com/ gdzie korepetycje online można znaleźć z wielu dziedzin. Także ja na pewno zobaczę co tam mają i zarezerwuję jakąś lekcję dla dzieciaków.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: dert »

Moim zdaniem lepiej uczyć się zdalnie, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Tym bardziej, że można znaleźć bardzo dobre kursy językowe. Nawet takie lekcje jak ta youtu.be/ZUcgi29S4QA o czasie Future Simple są bardzo pomocne. Sam bardzo dużo z niej skorzystałem, jakoś tak łatwo wchodzi wiedza do głowy. Z resztą sami zobaczcie. Okazuje się, że można tłumaczyć bez skomplikowanych reguł gramatycznych, tak żeby można było wszystko zrozumieć.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kursy językowe: stacjonarnie czy zdalnie?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej szkoły językowej to zdecydowanie mogę Wam polecić lincoln.edu/pl/krakow/centrum/ . Ich sposoby nauczania są dostosowane do najróżniejszych potrzeb, a lektorzy prowadzą interesujące zajęcia. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.

ODPOWIEDZ