Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Igielnik »

"""Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

A jeśli książki to czy np lekkie jak książki romanse, czy twarde jak kryminały itd?
"""

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Milena »

Wszystko zależy od sytuacji i nastroju. Jeśli chodzi o filmy, to niedawno przyjaciółka mnie namawiała na wykupienie pakietu w Netflix ekspert.ceneo/pl/ile-kosztuje-netflix . Są one bardzo korzystne cenowo, ale też w każdej chwili można zrezygnować. Chyba się zdecyduję bo na platformie jest dużo moich ulubionych filmów i seriali. Zwłaszcza tych dokumentalnych.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: budowlaniecja »

Ja zdecydowanie wybieram książki np ta taniaksiazka/pl/zabojstwo-brangwina-kakola-m-t-anderson-p-1426017.html To książka fantasy, która bawi, ale też o sile mitów, intryg. Książka od której trudno się oderwać. Czyta się ją jednym tchem.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: mojra »

Jeśli już miałabym coś wybrać, to czytanie książek chociaż i tak najbliższa memu sercu jest sztuka. Uwielbiam wystawy, spektakle w teatrze. Nie wiem czy znacie już spotkaniakultur/com/ w Lublinie? Ale jeśli nie, to polecam zajrzeć na ich stronę internetową i śledzić bieżące wydarzenia :)

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Milena »

Zdecydowanie wolę czytać książki ponieważ dużo lepiej mnie relaksują. Jeśli tylko mam trochę czasu to czytam jakieś ciekawe kryminały. Podobno Stieg Larsson wydał świetną serię kryminalnych tomów, do których chcę się wkrótce przymierzyć. Na stronie widzę, że dużo mnie czeka pozycji do przeczytania. Już nie mogę się doczekać.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Dżonko »

Ogłoszeń w sieci wiele. Tutaj ogis/pl/o/ogloszenia/5-kultura możecie zerknąć na ogłoszenia. Teraz ciężkie czasy jeśli chodzi o zapewnianie sobie rozrywki, warto szukać dla siebie ciekawych zajęć na wolny czas.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: michałkuc »

Bardzo ciekawą formą są także blogi tematyczne, na których można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji. Polecam zajrzeć na stronę okiemkobiety/pl/ , gdzie kobiety mogą znaleźć mnóstwo wiedzy i inspiracji, która może stać się źródłem decyzji o zmianach w życiu. Każda z kobiet powinna znaleźć coś w swoim guście i potrzebach, gdyż wybór tematyczny jest naprawdę zróżnicowany.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: bebefa »

Trudno jest mi powiedzieć, co wolę, bo i jedno i drugie jest moim ulubionym hobby. I ja nie mogę się zdecydować. Cieszą mnie zarówno nowości wydawnicze jak i filmowe. Czasem też porównuję ekranizacje książek do tego, co jest w samym słowie pisanym. Nie zawsze podobają mi się te wnioski, ale cóż ;) . Życie :D.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: synia »

Jeśli chodzi o filmy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj gram/pl/recenzje/filmy/ . Macie tam recenzje różnych filmów. Można się tam sporo dowiedzieć i na tej postawie wybrać idealne rozwiązanie dla siebie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że naprawdę warto. Dzięki temu można spędzić miło czas.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: morowiec »

Ksiązki kocham, ale czytac na bierząco co się dzieje na świecie to też trzeba wiedzieć, dlatego ja ostatecznie i regularnie czytam niezalezna/pl Zawsze mają nowe info odnośnie polityki i covid.

ODPOWIEDZ