pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: pyrtek »

Ja i czytam i oglądam filmy. Ale wolę zdecydowanie czytać. Powieści obyczajowe tego typu bardzo lubię inverso/pl/powiesc-obyczajowa-3 :) Mnie to mega wciąga

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: anya »

Nie, to ja preferuje coś całkiem innego... A mianowicie jeździectwo. Tutaj equishop/com/pl/36-derki-dla-koni-derka-dla-konia chociażby teraz planuje kupić nawet nowe akcesoria dla koni i ogólnie różne fajne artykuły do uprawiania takiego sportu.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: paździoch »

Ja ogólnie wolę oglądać filmy wieczorami po pracy, ale czasami jest to aż za bardzo męczące, bo ileż tak można non stop siedzieć przez TV i oglądać. Marzy mi się teraz wypad na ryby.. W sklepie ekspert-sklep/pl/ kupiłem nowe gadżety i czekam na wolny weekend żeby pojechać powędkować.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: bonyard »

Lubię i czytać i oglądać filmy. Zależy od pory dnia, czy mojej chęci. Ostatnio fajne książki czytałam Katarzyny Grocholitaniaksiazka/pl/autor/katarzyna-grochola polecam sprawdzić samemu

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: pośrednik »

Zdecydowanie wolę dobrą, mądrą ksiażkę np tą taniaksiazka/pl/ksiazka/folwark-zwierzecy-george-orwell Ta książka zmusza do myślenia. Autor pokazuje do czego prowaadzi totalitaryzm i nieodpowiednia władza - jakie ponosi się tego konsekwencje. Książka napisana w 1943r. a jej temat jest bardzo aktualny dziś.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: synia »

Myślę, że czytanie książek jest bardziej rozwojowe. Właśnie dlatego warto postawiać właśnie na nie. Jeśli macie problemy ze wzrokiem czy męczy was drobny druk, to tutaj ksiegarnia.pwn/pl/wielkielitery warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem książki z dużą czcionką. Jest to naprawdę bardzo praktyczne rozwiązanie.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: budowlaniecja »

Lubię i dobrą książkę i ciekawy film. Z naciskiem jednak na film. A ostatnio przegladając internet, trafiłem na taką ofertę tu pilot.wp/pl/ Platforma internetowa WP Pilot ma mnóstwo kanałów i filmów o różnej tematyce. Poza tym jest tania, z możliwościa przetestowania przez 7 dni za darmo. Nie ma też umów długoterminowych. Mam zmiar przyjżeć się bliżej tej propozycji.

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Igielnik »

"Ja i to i to :)

Książki lubię szczególnie jesienią, bo wprowadzają mnie w przyjemny nastrój.

Teraz czekam na zamówiony w empiku romansik od Alex Sand, ten:

empik/com/nie-zapomnisz-o-tym-co-ci-zrobilem-sand-alex,p1279645246,ksiazka-p

bo lubię w deszczowe dni takie pozycje,



a na Netflixie oglądam Czarne Lustro - mocno ryje blachy więc dla lubiących ostre klimaty:)
"

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: pyrtek »

ani jednym ani drugim nie pogardze :) choc ostatnimi czasy sporo czytam, a to ze wzgledu na fakt, ze mialem okazje uczestniczyc w festiwalu Lema organizowanym przez instytut adama mickiewicza w wiedniu i tak mnie na wspomnienia wzielo podczas wystepow artystow kiedy nawiazywali do ksiazek autora ze z sentymentu postanowilem je odswiezyc :D

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Kreśka »

"
ani jednym ani drugim nie pogardze :) choc ostatnimi czasy sporo czytam, a to ze wzgledu na fakt, ze mialem okazje uczestniczyc w festiwalu Lema organizowanym przez instytut adama mickiewicza w wiedniu i tak mnie na wspomnienia wzielo podczas wystepow artystow kiedy nawiazywali do ksiazek autora ze z sentymentu postanowilem je odswiezyc :D
[/quote]

IAM organizowal taki festiwal? szkoda ze mnie ominelo :( chetnie bym sie wybrala... moze chociaz jakis link zapodasz zebym sobie poczytac mogla o wydarzeniu?
"

ODPOWIEDZ