postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: postzunia »

Bardzo różnie zależy co mam ciekawego do czytania i oglądania :) Teraz czeka na mnie dokument detektywi.net/oszust-z-tindera-prawdziwa-historia-netflix/ i wieczorem do niego siadam z mężem. Już parę osób mi polecało. Czytałam też o nim.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: PatkaM »

Jedno jak i drugie. Wiadomo, że po ciężkim dniu pracy nie mam sił na czytanie książek, wtedy to telewizor i dobry film. No ale jak coś to wolę chyba przeczytać książkę. Czytam przeróżne, od romansów po bardziej naukowe tytuły. Teraz bardzo spodobała mi się nadchodzi iii wojna światowa. Ta książka powinna na was zrobić spore wrażenie.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: pośrednik »

Ja zawsze wybieram dobra ksiażkę. Od niedawna czytam książki autorstwa R. Mróz. Właśnie dostałem natępną - taniaksiazka/pl/wybaczam-ci-remigiusz-mroz-p-1550084.html Ta ksiązka to połączenie thrillera i powieści sensacyjnej. Przeczytałem streszczenie. Bedzie to ciekawa lektura.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: czoko752 »

Ja to wolę wolny czas spędzić aktywnie, jeżdżę konno dość często. Staram się o odznakę teraz, tutaj equishop/com/pl/blog/odznaka-jezdze-konno-wszystko-co-musisz-wiedziec-n319 opisują dokładniej na czym to polega i jak można ją dostać.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: zuzula12 »

"Kiedyś czytałam mnóstwo książek teraz mniej. Teraz oglądam seriale i firmy. Wolę w ten sposób spędzać wolny czas.



___________________

wawanet/pl/kredyty-i-pozyczki
"

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja swój wolny czas przeznaczam na inwestycję w wealthseed.eu/ . Dla mnie wybór tej aplikacji okazał się strzałem w dziesiątkę, dodatkowo aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze co jest ważne

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: sokol »

Warto też pomyśleć o zakupie różnych sprzętów do domu. Na pewno podstawą jest telewizor - ale przyda się też głośnik, termometr, a dla dziecka hulajnoga. Właśnie takie propozycje znajdziecie w ofercie polskiej firmy Manta: emanta/pl/telewizory-50-cali . Zachęcam do wizyty na ich stronie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: milka »

Mnie juz jakiś czas temu zainteresowała sytuacja na świecie. W tym roku sporo się dzieje i cały czas jestem na bieżąco dzięki temu portalowi informayjnemu https://niezalezna.pl/dzial/swiat Znajdziecie tam tylko sprawdzone wiadomości.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: grażynka011 »

A czy macie w planach obejrzeć Kamper Polska? Powiem wam, że ja już nie mogę się doczekać premiery. Ogólnie w programie będą brać udział naprawdę dobrzy influencerzy, którzy wybiorą się w podróż kamperami po Polsce

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Relaks: czytacie książki czy wolicie filmy?

Post autor: Dżonko »

O nowościach jeśli chodzi o filmy i seriale możecie poczytać tutaj - https://rozkladkzkgop.pl/jakie-nowosci- ... -miesiacu/ . W ostatnim czasie wyszło naprawdę wiele fajnych pozycji, wartych obejrzenia, szczególnie na platformie Netflix. Tam zawsze jest coś ciekawego, do obejrzenia.

ODPOWIEDZ