czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: czoko752 »

W mojej firmie pracę usprawnił outsourcing kadr i płac, też dało to oszczędności duże. Tutaj ebrodnica/pl/polecane/12599-outsourcing-uslug-kadrowo-placowych-czy-wlasny-dzial-w-firmie-porownanie.html możecie dokładniej poczytać na czym to polega. Ta decyzja była dla mojej firmy jedną z lepszych od dawna.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: firanka »

Z pewnością marketing internetowy mi tutaj bardzo pomógł. Dzięki niemu mogliśmy się rozwijać i liczyć na nowe zamówienia jak i ogólne zainteresowanie wśród klientów. W tej kwestii świetnie się spisała agencja marketingdyskusji/pl/ , z którą będę z pewnością dalej współpracować.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: aksamitna »

Marketing internetowy za który odpowiada agencja cotojestcontentmarketing/pl/ . Wiedzieli czego oczekuję, co oferuje i na tej podstawie przeprowadzili kampanię reklamy sieciowej. To pozwoliło na zwiększenie świadomości mojego istnienia na rynku, co zapewnia mi więcej zapytań ofertowych, i ogranicza mi cold calling.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: gierka »

Jeśli chodzi o systemy usprawniające pracę w firmie to oczywiście teraz jest bardzo dużo przeróżnych możliwości. Ale i tak coraz częściej korzystamy z takich możliwości jak płatności online. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie zacząć z takiej możliwości korzystać i między innymi tutaj bluemedia/pl/oferta/platnosci-online wiele na ten temat się dowiedziałam.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie centrumpr/pl/artykul/co-nalezy-wiedziec-przed-zakupem-spolki,146663.html , gdzie dowiecie sie na co zwrócić uwagę przed zakupem spółki. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: mojra »

Dla mnie bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Nie wyobrażam sobie prowadzić firmy i tym samym nie współpracować z agencją ochrony. To podstawa, w szczególności w dzisiejszych czasach. Koniecznie sprawdźcie ofertę firmy OMEGA SECURITY. Oni są szeroko polecani. Ja również cenię sobie ich usługi.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: pyrtek »

oj zdecydowanie faktury online ;D odkad nie musze jechac do biura wystawic kazdej pojedynczej faktury to sporo czasu zaoszczedzam :)

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: pośrednik »

Mnie bardzo pomogły programy do prowadzenia księgowości online. Ale jeszcze bardziej pomagaja mi pracownicy z tz górnej półki. Cżesto też korzystam z firm zenętrznych np tej teamquest/pl/ Dzięki nim szybko znalazłem pracowników do działu IT. A wierzcie mi o takich pracowników jest bardzo trudno.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: Dżonko »

Najważniejsza sprawa w firmie to porządek w dokumentach. Pomocne w jego wprowadzeniu są różne programy np do fakurowania, a dzięki temu ewidencja dokumentów zakupów - mega-tech/com/pl/ewidencja-dokumentow-zakupow/ będzie prowadzona w jednym miejscu, dokładnie i bez żadnych nieprawidłowości.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: bebefa »

Takiego typowego, co ma wpływ ogólnie na moje procesy firmowe to to nie mam, ale jeśli chodzi o rozliczenia, podatki i tak dalej, to dużo nam uprościła księgowość online . Dzięki niej w jednym programie mam dostęp do rozliczeń, faktur, dokumentów, nawet korespondencji z księgową. To mega wygoda i znaczne ułatwienie dla biznesu.

ODPOWIEDZ