Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: Tikabum »

"""Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Pochwalicie się z jakich rozwiązań czy oprogramowania korzystacie i co i dlaczego warto wziąć pod uwagę?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: Igielnik »

"""U nas pare miesięcy temu szef postawił na system wms do zarządzania magazynem,

ten dokładnie: icon24/pl/modul-magazyn/ i powiem Ci, że to była dla firmy totalna rewolucja.

Nie dość ze masę błędów w dotychczasowych naszych ręcznych działaniach wychwycił, to jeszcze przyspieszył pracę,

katalogowanie produktów, znajdowanie ich na hali - no wg mnie rewelacja.
"""

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: firanka »

Dla mnie profesjonalna agencja reklamowa psrimm/pl/ znacząco usprawniła pracę, poprzez marketing internetowy. Poznali firmę i przystąpili do działania, budując wizerunek lidera jak i niwelując kryzysy wizerunkowe. To bardzo ułatwia ogólnie sprzedaż.

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: anya »

Jak chcesz usprawnić firmę, to tutaj też warto pamiętać o firmie Ejko ejko/com/pl/ , która oferuje różnorodne usługi w zakresie logistyki, transportu, czy magazynowania. Możesz zlecić im pakowanie produktów, sprawdzanie jakości czy wszelkie inne pracy. W to miejsce Ty możesz zyskać wiele cennego czasu i jednocześnie możesz jeszcze bardziej rozwinąć biznes.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: pyrtek »

Na pewno jednym z takich systemów, jest Monpay. To bardziej taki program - monpay/pl/ Do monitorowania płatności służy. Wiele funkcji - przypominanie smsowo czy meilowo o terminach płatności klientom. Dla mnie najważniejsze że odsetek płaconych w terminie faktur jest sporo wyższy

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: evie »

u nas wszystko zaczelo o wiele lepiej funckjonowac, od kiedy ogarnelismy kwestie zwiazane z outsourcingiem It, zatrudniamy firme TrustIT i oni wszystkim kompleksowo sie zajmuja :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: wesołek »

Na tego typu sprawach to ja za bardzo się nie znam , ale wiem jedno na pewno że nic tak nie usprawni funkcjonowania firmy jak dobrze zorganizowana reklama. Bo jakoś przecież musimy zdobywać nowych klientów. I jak szukałam jakiegoś fajnego sposobu na reklamę to trafiłam na tę stronę artigraf/pl/oferta/slodycze-reklamowe/slodycze-na-dzien-dziecka na której to znaleźć można bardzo fajne i pomysłowe gadżety reklamowe.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: tonga »

Systemy czy oprogramowania to jedno ale warto też poszerzać swoje kontakty biznesowe. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się na szeroką skalę konfekcjonowaniem czy pakowaniem usługowym to warto zerknąć na ofertę firmy Perfect Meridian perfectmeridian/pl/pakowanie-uslugowe/. Kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny, sprawna realizacja zamówień.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: bebefa »

Niestety, ale dziś rzadko która firma może sobie pozwolić na rozwój, raczej zamykane są placówki, bo pracodawcy nie wiedzą, jak radzić sobie z pandemią i jej skutkami. Dlatego ja może dodam tu informację na temat tego, co można zrobić, by utrzymać firmę. Tu biurokredytowe.warszawa/pl/aktualnosci/kredyt-dla-firmy-jak-uratowac-przedsiebiorstwo-w-czasie-pandemii/ macie ją dostępną.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Jaki system usprawnił wam pracę w firmach?

Post autor: Kreśka »

Nam bardzo dobre efekty przynioslo oddelegowanie procesu rekrutacji i calego zarzadzania HR do besthr/pl/poznaj-besthr/ . W firmie mielismy problem utrzymac specjalistow na takie stanowiska i bylo to malo efektywne, a od czasu kiedy zlecilismy rekrutacje besthr przebiega ona plynnie i nie mamy problemu z zatrudnieniem specjalistow na poszczegolne stanowiska :)

ODPOWIEDZ