Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Monika »

Jeśli prowadzicie własne firmy, które zajmują się produkcją, na przykład spożywczą, to na pewno zdajecie sobie świetnie sprawę z tego, że samo oprogramowanie to jeszcze nie wszystko. Na pewno przydadzą się Wam również wysokiej jakości maszyny przemysłowe, na przykład takie, jakie oferuje firma Wezting Remo. My ostatnio zamówiliśmy u nich świetny podajnik wibracyjny, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, wysoką wydajnością oraz niskim poborem mocy.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o regały magazynowe to polecam stronę regaly.biz/ na wielu forach widziałam pozytywne komentarze odnośnie regałów które idzie tam zakupić. Trzeba przyznać ze możliwość dopasowania regalu do każdej powierzchni brzmi świetnie.

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Karlington »

Automatyzacje są jak najbardziej wskazane. Jeżeli chodzi o większe firmy takie jak magazyny, hale produkcyjne, to odpowiednie oprogramowanie jest niezbędne, znacznie usprawnia pracę. Jak pracujecie w tym biznesie to na pewno też specjalistyczne urządzenia i maszyny będą tu koniecznością. Zobaczcie sobie tu może firmę wynajemwozkowwidlowych/com/pl/wynajem-wozkow-widlowych/ i ich propozycje na wynajem wózków widłowych. U mnie w firmie to świetnie się sprawdza.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: paździoch »

W takich miejscach nie można zapominać też o bezpieczeństwie pracowników. Dlatego konieczne jest zainwestowanie w różne artykuły bhp, czy też odpowiednią odzież. Sklep natare/pl/ posiada t6aką ofertę.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: sokol »

Jeśli interesują Cię magazyny to zapoznaj się z ofertą firmy 7R: 7rsa/pl/nasze-projekty/7r-park-lodz-west . Oni zajmują się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych. Znajdziesz więc w ich ofercie zarówno duże parki logistyczne, jak i magazyny dla mniejszych przedsiębiorstw. Polecam się zainteresować.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: bonyard »

Na magazynie niezbędne są odpowiednie regały. Dlatego warto zwrócić uwagę na tą ofertę e-regaly/pl/product-pol-25498-Regal-magazynowy-Standard-II-220x110x50-5P-1000-kg.html . Regały są bardzo solidne i wytrzymałe, a dzięki konstrukcji najdą się od małych magazynków po duże wielkopowierzchniowe

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: zuzula12 »

Dla firm związanych z produkcją i przemysłem chciałam polecić firm jera-tech/pl która zajmuje się dystrybucją wtryskarek globalnego lidera w produkcji maszyn Milacron Ferromatik. Jest to lider na rynku maszyn. Posiadają asortyment maszyn skupiających się przede wszystkim na wydajności.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o produkcję zwłaszcza mebli to jedyne co mogę doradzić to wybór odpowiedniego dostawcy komponentów. Ja wybrałem gtv/com/pl/pl/ bo mają okucia, prowadnice i wszelkie niezbędne akcesoria w tym biznesie. Wszystko to w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości więc końcowy mebel też będzie wysokiej jakości a o to chodzi.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: milka »

Szkoleniami BHP zajmuje sie tez ta firma inzynieriabhp/pl/ Możesz śmialo się do nich zgłosić. Z tego co wiem posiadają świetnych szkoleniowców i bardzo dobrą ofertę. Szkolenia BHP są niezwykle ważne w kazdej firmie i dobrze by było gdyby przeprowadzane były przez profesjonalistów.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: mojra »

Kluczowy jest również wybor urządzeń, które usprawnią wszelkie pracy. My jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na zakup sprężarki i powiem wam, że był to strzał w dziesiątkę. Jak jesteście ciekawi, z jakiej oferty skorzystaliśmy, to tutaj: aerzen/com/pl.html macie namiar.

ODPOWIEDZ