Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Tikabum »

"""Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Ściśle w tym zakresie jesteście mi w stanie coś doradzić?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Igielnik »

"""Tak jestem.

Sprawdź wms system, z tej firmy: optidata/pl/oprogramowanie/wms-optipromag/

Jeśli chodzi o zarządzanie magazynem, katalogowanie produktów, optymalizację pracy produkcyjnej i składowej,

to naprawdę dają radę. Ten system polecił nam właściciel innej firmy, i jak szef wdrożył wreszcie, a chyba z pół roku nad tym myślał,

to różnica w pracy i podejściu w ogóle pracowników do magazynu zmieniła się o 100 procent.

Jest jakość a nie jakoś
"""

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: anya »

Prowadzenie tak obszernej działalności to spore wyzwanie - to fakt. Dlatego warto byłoby zgłosić się do firmy ejko/com/pl/ , która w wielu działaniach może nas wesprzeć. Przykładowo może przeprowadzić takie działania jak pakowanie na palety do transportu czy innymi aspektami może się zająć. W ten sposób możecie obciążyć swoją firme.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: bonyard »

w marketach mają dość drogo, taniej regały można zamówić na regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . w dodatku wybór jest większy, rozmiarów do wyboru do koloru, można bez problemów całą przestrzeń zagospodarowac

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: mrozek »

Wynajem magazynu to bardzo dobra opcja. Warto ją poważnie wziąć pod uwagę. Dlatego polecam się zapoznać z ofertą firmy 7R, która się w tym specjalizuje. Na ich stronie 7rsa/pl/aktualnosci/wezwanie-akcjonariuszy znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: matea »

Poza oprogramowaniem, które niewątpliwie przyspiesza procesy produkcji warto też zadbać o zakup odpowiednich opakowań, które będą służyć do magazynowania produktów. Te opakowania powinny być stworzone z dobrych jakościowo tworzyw sztucznych. Bardzo dużo ciekawych produktów tego typu znajdziecie w ofercie firmy schoellerallibert/com/pl/news/products/skrzynki-na-owoce-kurierzy-zdrowia/. poza plastikowymi skrzynkami na warzywa znajdziecie tu też skrzyniopalety czy specjalne pojemniki IBC do przewozu cieczy.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: morowiec »

Ja jeszcze korzystam z usług chiorino/com/pl/ mają super tasmy transportujące, mówię Wam rewelacyjne produkty w dobrej i konkretnej cenie jak dla mnie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: mojra »

Poza różnymi oprogramowaniami zwróćcie również uwagę na urządzenia, jakie w planach macie zamiar kupić. Powiem szczerze i krótko: liczy się jakość. Ja osobiście mogę wam polecić ofertę energycool/pl/produkty/trigeneracja/ jeśli szukacie dobrej jakości sprzętów do przemysłu chłodniczego.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: tonga »

Oprogramowanie to nie wszystko :) Jeśli zajmujecie się produkcją to na pewno przyda się też namiar na rzetelnego i sprawdzonego importera i dystrybutora surowców różnego rodzaju ( chemicznych, kosmetycznych czy spożywczych). Znajdziecie je na pewno w ofercie firmy Oqema oqema/pl/. kompleksowa oferta, indywidualne podejście do klienta, niewygórowane ceny i świetna jakość.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Bakeneko »

a macie dodatkowo jeszcze powidzcie mi tasmy transportujące ? Bo ja własnie kupiłam i jestem zachwycona z jakości, zamawiałam je na chiorino/com/pl/

ODPOWIEDZ