emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: emiliakozak »

Oprócz oprogramowania ważny jest sprzęt jaki będziecie mieć na swoim magazynie. Na pewno warto zainwestować w wózek widłowy spalinowy , który posiada wiele zalet. Zamontowane w wózkach mogą być dwie typy instalacji- Diesel - wymagający tankowania oraz LPG - w którym wykorzystuje się butle gazowe. Wózki spalinowe wyposażone w zabudowaną kabinę oraz oświetlenie z powodzeniem mogą obsługiwać ładunki na zewnątrz budynków.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: matys »

No nie wiem, czy mogę się w tym temacie wypowiadać, ponieważ nie mam aż takiej dużej wiedzy. Niemniej jednak mogę Wam takie kreatywneumysly/pl/winda-towarowa-magazynowa-czy-to-bezpieczne-urzadzenie/ artykuły podsunąć. One traktują jak najbardziej o najnowszym wyposażeniu magazynowym, ot co.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: tonga »

oprogramowanie to jedno ale myślę, ze zajmując się produkcją należy też nawiązać współpracę z doświadczonym dystrybutorem i importerem surowców chemicznych. Ja polecam firmę OQEMA oqema/pl/. Szeroki wybór, świetna jakość, terminowa realizacja zamówień. Można tu liczyć na profesjonalne doradztwo oraz indywidualną obsługę klienta.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: erica »

A jakie maszyny planujecie kupić do swojego magazynu i na co zwracacie uwagę przy ich zakupie? Zastanawiam się teraz jakie wózki do kompletacji zamówień byłyby najlepsze? No i gdzie w ogóle szukać takich maszyn? Może ktoś z was ma doświadczenie w tym zakresie i może mi doradzić? Będę wdzięczna za pomoc...

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: czoko752 »

Oprogramowanie mam świetnie dobrane do swoich potrzeb - bardzo ułatwia pracę. Obecnie mam inny problem - muszę przenieść się do innej lokalizacji i nie bardzo wiem jak zająć się za transport maszyn. To ważne, aby maszyny były transportowane w taki sposób aby ich nie uszkodzić. Na stronie: eurelo/pl/zakres-uslug/transport/ udało mi się znaleźć ofertę, która od razu mnie zainteresowała. Z czystym sumieniem polecam - widać, że to profesjonaliści, którzy dobrze znają się na rzeczy.

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: hadzik »

Myślę, ze każda firma, bez względu na profil swojej działalności, powinna przede wszystkim postawić na bezpieczeństwo przesyłanych wewnątrz danych i informacji. W tym ma pomóc kanał sygnalista24 sygnalista24.info/. narzędzie, które znajdzie zastosowanie w przedsiębiorstwach, urzędach i wszędzie tam, gdzie należy zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość przekazywanych danych.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych usług transportowych za granicę, to co powiecie na ofertę na stronie Bus Dania Polska ? Według mnie oferują najwyższą jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie, wszelkie informacje o ich ofercie znajdziecie na stronie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: milka »

Ja uważam, że warto inwestować w odzież roboczą. U nas w firmie wszyscy pracownicy ją noszą. Zazwyczaj odzież oraz obuwie robocze zamawiam tutaj pro-materials/pl/ oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i przystepna cenowo. Bez problemu można zamówić równiez narzędzia, nośniki do narzędzi, nakolanniki, rękaiwce ochronne itd.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: mojra »

Wybierając oprogramowanie dla firm musicie mieć pewność, że faktycznie jest zoptymalizowane do profilu Waszej działalności i spełnia Wasze wymagania. Szczerze mówiąc, to mnie zaciekawiała oferta przygotowana przez facilitime/pl/ a dokładnie program do zarządzania zleceniami.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: erica »

nnnnnnnnnnnnnnnnnn

ODPOWIEDZ