erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: erica »

Poszukujemy systemu, w którym będzie można planować i projektować elektronikę dla różnych maszyn. Wiemy, że jedną z firm zajmujących się oprogramowaniami jest eplan/pl/rozwiazania/platforma-eplan/eplan-electric-p8/ i być może właśnie oni pomogą nam z odpowiednim systemem oprogramowania.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: zuzula12 »

Jakie macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych? Jak często korzystacie z tej opcji? Od wielu lat prowadzę własną firmę związaną z budownictwem i wiem jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży, dlatego polecam Wam nakrętki wysokie oraz inne produkty z ich oferty.

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: anya »

Jak chodzi o nowoczesne systemy do usprawniania firmy tego typu, to tutaj atomerp/pl/zastosowania znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Atom ERP daje wiele możliwości, bo chociażby dzięki niemu możecie przykładowo kontrolować różne zlecenia, możecie efektywniej zarządzać pracownikami, czy finansami.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Bigi12 »

A nie lepiej będzie jak magazynowanie zostawisz zewnętrznej firmie? Ja zamierzam korzystać z takiej oferty symlog.eu/magazyn-logistyczny/ gdzie mam nie tylko usługi magazynowania ale także i transportu lądem, morzem i powietrzem. Dzięki nim masz pełen pakiet usług transportowo magazynowych nadzorowany przez jedną sprawdzoną firmę.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: mojra »

Bardzo ważne jest też by wybrac porządne sprężarki, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam ofertę aerzen/com/pl.html z której to sama miałam okazję skorzystać.

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: bonyard »

Jak już oprogramowanie zostanie wybrane, to jeszcze trzeba zadbać o względy bezpieczeństwa i higieny pracy. Jak wiadomo znaki bhp to podstawa i można je znaleźć w ofercie sklepu techemznaki

grażynka011
Posty: 1129
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja od niedawna korzystam z cashdirector/com/ . Szczerze mówiąc dla mnie to był doskonały wybór, ogólnie program jest bardzo prosty w obsłudze, więc warto na niego postawić

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: czoko752 »

Magazyn powinien być jak najlepiej dopasowany do wykonywanych prac, aby wszystko szło sprawniej i aby pracownikom zapewnić odpowiednie warunki. Moim zdaniem w magazynach konieczna jest winda, jeśli magazyn jest wysoki. Planujecie się na taką zdecydować? No to sprawdźcie ofertę ilift/com/pl/ .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: milka »

Jeśli chcesz szkolić pracowników z obsługi wózków widłowych, podestów ruchomych lub innych urzadzen to polecam oferte tej firmy https://www.riwal.com/poland/pl-pl/blog/szkolenia Przeprowadzają profesjonalne szkolenia w miłej atmosferze.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Magazyn i produkcja - jakie oprogramowanie dla firmy?

Post autor: Korzeń »

W magazynie nie tylko samo oprogramowanie jest najważniejsze. Według mnie istotne jest zwrócenie uwagi na opanowanie kwestii czysto logistycznych. Warto się przyjrzeć jakości opakowań transportowych. Tutaj https://pakolandia.pl/ prezentują w jaki sposób należy prawidłowo przygotowywać paczki do transportu z wykorzystanie folii bąbelkowej. Prawidłowa koordynacja tych działań moze w znaczącym stopniu przełożyć się na optymalizacje działania magazynu

ODPOWIEDZ