erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: erica »

Przy transporcie warto pamiętać też o takich rzeczach, jak rozmieszczenie palet na naczepie , aby było przemyślane. W końcu chodzi o to, aby wszystko dobrze załadować i aby nic się nie stało podczas trasy niepożądanego. Także na pewno warto byłoby sobie tą kwestię dobre obmyśleć. Na pewno palety nie mogą wystawać poza naczepę- jedno jest pewne.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na magemar/com/pl/ ? Moim zdaniem jest to najlepsza firma spedycyjna, dodatkowo ich oferta jest dosyć rozbudowana, więc możecie skorzystać jeszcze z reszty usług. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o spedycję krajową jak i zagraniczną to wykorzystaj możliwości jakie daje ta giełda dla busów wyslijbusem/pl/ Szybka rejestracja i można działać jako spedytor lub przewoźnik. Dzięki giełdzie znajdziesz szybko ładunek w dobrych stawkach. Z dnia na dzień przybywa klientów więc dołącz grona użytkowników platformy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: zuzula12 »

Warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. W przypadku mojej firmy od pewnego czasu korzystam z programów dostępnych na stronie ksiegowosc24/pl/ i szczerze polecam je osobom zainteresowanym rozwiązaniami dla biznesu.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: czoko752 »

Ja od wielu lat prowadzę swoją firmę spedycyjną. Ostatnimi czasy jednak, obroty w firmie zaczęły spadać, a transporty nie są dowożone na czas. Ponadto, kilka razy zdarzyły się jakieś napaści na moich pracowników w drodze. Kolega z branży polecił mi zainwestowanie w monitoring GPS firmy Geonavi. Dzięki monitoringowi można być na bieżąco z lokalizacją pokazdu, co uważam jest dość ważne. Myślę, że zamontowanie takiego monitoringu może mieć wpływ na szybkość dostaw oraz bezpieczeństwo moich kierowców.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o taki transport to myślę, że dobrym rozwiązaniem będą także przewozy ponadgabarytowe: spt24.eu/ . Polecam skontaktować się z tą firmą i omówić szczegóły. Na pewno Wam pomogą.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: anya »

Jak chodzi o transport krajowy, czy zagraniczny to słyszałam, że tutaj niezawodna jest firma EJKO ejko/com/pl/ . Znajomy z nimi współpracuje już dłuższy czas i naprawdę sobie ich ceni. Jeszcze nigdy nie miał problemu z dostarczeniem towaru czy w innych kwestiach.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: NataliaZ4 »

Każdy wie, że prowadząc firmę transportową trzeba każdy samochód zaopatrzyć w tachograf. Obowiązkiem pracodawcy jest jego rozliczanie. Niezbędny do tego bedzie czytnik do tachografu, dzięki któremu można pobrać dane z karty kierowcy oraz odczyt z tachografu :) Ja ze swojej strony mogę polecić czytnik europim/pl/czytnik-do-tachografu-cyfrowego/. U mnie bardzo dobrze się sprawadza. Jest nowoczesny a samo urządzenie jest niewiele większe od telefonu komórkowego.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: mrozek »

Jeśli chodzi o transport na lawecie to warto też rzucić okiem na holowanie Poznań i okolice - Pomoc Drogowa Lidia Buda: holowanie.i-poznan/pl/ . Miałam okazję korzystać z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Zawsze warto mieć numer do firmy transportowej.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić tasmy dostępne tutaj tmkserwis/pl/wszystkie-produkty/441-tasma-pp-hybrydowa-16x06mm-20-km.html Bez problemu zabezpieczysz nimi towary na paletach i nie tylko. Oferta TMK Serwis jest bardzo rozbudowana.

ODPOWIEDZ