Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: Soki »

Hej. Poszukuję dobrej firmy zajmującej się spedycją krajową i transportem towarów. Czy według Was taka oferta jak np. ta będzie ok https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ ?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: Milena »

Niestety nie znam żadnej takiej firmy, ale też poszukuję transportu tylko osobowego. Wiesz może, czy ten przewoźnik, który oferuje busy do niemiec benybus/pl/ jest warty uwagi? Szukam osób, które już korzystały z jego oferty i chciałyby się podzielić ze mną uwagami. Podobno zapewniają bardzo komfortowy i bezpieczny przejazd na czas.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: paździoch »

Wydaje mi się że taka oferta powinna być w porządku. A poza tym czy wiecie jak rozlicza się czas pracy kierowców? Bo jeśli nie to mogę wam polecić zdobycie wiedzy podczas kursu online który można zakupić w sklepie akademiaczasupracy/pl/ . To świetny pomysł na własny rozwój.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: PatkaM »

Ja to akurat skupiam się na transporcie międzynarodowym, nasza firma wręcz na tym się opiera. Wyspecjalizowaliśmy się w handlu z Rosją, ich rynek bardzo nam odpowiada. Przy takich wyzwaniach biznesowych konieczne było załatwienie odpowiednich certyfikacji, Unia Celna ma swoje wymagania. Tu firma ccrw/pl załatwia wszystkie niezbędne formalności.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: bebefa »

A dokładnie, ja teraz sprawdzam busy do niemiec z kielc benybus/pl/busy-do-niemiec-swietokrzyskie/ , bo jest mi potrzebna taka międzynarodowa przejażdżka, że tak powiem. Oczywiście nie dla przyjemności, pracy muszę poszukać. Wiem, że to łatwe nie będzie, ale na pewno mi się to uda, o ile oczywiście będę mogła pracę dobrą tam znaleźć.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się transportem między innymi towarów niebezpiecznych czy posiadającej własne cysterny, które umożliwiają transport mleka w proszku to warto skontaktować się z firmą Stando, która w tej dziedzinie posiada sporą wiedzę oraz doświadczenie. Współprace przebiegają na wysokim poziomie, a wy jesteście spokojni, że wasz towar zawsze dotrze na czas do klientów.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: martynika »

Jak transport to tylko z firmą vivomark/pl/ najlepsza jakość uslug w dobrej i solidnej cenie :) Wiec ja jestem zadowolona :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś chciałby zorganizować przewóz osób do Holandii, Belgi lub do Niemiec to warto zerknąć na ofertę od firmy Przewozy do Holandii ta firma jest właśnie przewoźnikiem. Oni zapewniają bezpieczne i komfortowe busy na taką podróż prowadzone przez doświadczonych kierowców. Z nimi możecie być pewni że dotrzecie na miejsce bezpiecznie i na czas.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: Bakeneko »

Jeżeli interesuje was temat spedycji, to tutaj magemar/com/pl/ znajdziecie firmę, która jest w stanie zorganizować wam transport samochodowy, morski lub lotniczy oraz załatwić wszystko, czego możecie wymagać od takiej firmy w dobrym zakresie cenowym.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Spedycja krajowa i transport towarów

Post autor: dolores »

Gdy zajmujecie się spedycją to warto pomyśleć o bezpieczeństwie w transporcie. Fajnym rozwiązaniem wydaje się system safeway fx2 :) Ostatnio sporo o nim słyszę i wydaje się naprawdę spoko :)

ODPOWIEDZ