Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Języki

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

czy uczycie się jakiś języków? Jeśli tak, to jakich? Ja widziałam ostatnio na stronie profi-lingua/pl/ ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak sami widzicie, oferuje mnóstwo różnych języków do wyboru. I to na różnych poziomach zaawansowania. Czy ktoś z Was miał okazję odbywać kurs w tej szkole?
"""

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Języki

Post autor: wesołek »

A ja właśnie postanowiłam sobie, że w tym roku zapiszę się do jakieś dobrej szkoły językowej by doszkolić się z angielskiego i nauczyć niemieckiego. Jest to spowodowane tym, że coraz więcej mamy kontrahentów z Niemiec i Anglii a zawsze lepiej jest rozmawiać bezpośrednio niż przez tłumacza. Dlatego też wybrałam szkołę Moose moose/pl/oddzial/oddzial-w-lublinie/kursy która zresztą cieszy się bardzo dobrymi opiniami

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Języki

Post autor: Markuz »

Ciekawy wariant.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Języki

Post autor: milka »

Bardzo fajną opcją jest nauka angielskiego przez internet. W tym artykule zamojska/pl/wiadomosci/s/9539,nauka-angielskiego-przez-internet-wady-i-zalety znajdziesz wszystkie wady i zalety takiej nauki. Ja zapisałam swoje córki na zajęcia online. póki co są bardzo zadowolone a nauka idzie im dużo lepiej niż w stacjonarnej szkole jezykowej.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Języki

Post autor: AleksandraP »

Moja przyjaciółka, która mieszka od dwóch lat w Polsce chce nauczyć się polskiego, dlatego poleciłam jej startpolish/pl/, gdzie znalazła ćwiczenia i podręczniki dla początkujących do nauki polskiego :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Języki

Post autor: zuzula12 »

"Znajomość języków jest bardzo ważna w tych czasach. Uczcie się i uczęszczajcie na dodatkowe szkolenia i kursy.





______________________________

neony
"

ODPOWIEDZ