piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:52 pm

Portal rachunkowy

Post autor: piotrtalikos »

Moim zdaniem warto zobaczyć tę propozycję. znany-ksiegowy/pl Może komuś się przyda. Strona umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Marka posiada duże doświadczenie, działa w segmencie przez długi okres, jak też ma pozytywne opinie i jest bardzo często polecana. Usługi firmy dostępne są w niskich cenach i wykonywane na wysokim poziomie. Pozdrawiam.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Portal rachunkowy

Post autor: synia »

Na tej stronie portfelpolaka/pl/biala-lista-podatnikow-vat-krotki-praktyczny-poradnik/ znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat białej listy podatników VAT. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby taką wiedzę wykorzystać w prowadzeniu firmy. Trzeba bowiem stosować się do wszystkich przepisów. Nie da się ukryć, że zmieniają się naprawdę często i trzeba być na bieżąco.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Portal rachunkowy

Post autor: bebefa »

W sumie nie mam pojęcia, jak to rozwiązać, ale jeśli o mnie chodzi, to będę myślała o tym, jak to opcjonalnie rozwiązać, bo podatki to coś, co musi się ogólnie sprawdzać. Nie wiem, jak to jest, ale jeśli już mowa o mnie, to pomoc znajdę w sieci. Doradztwo podatkowe Inowrocław pracuje na przykład zdalnie i wiem, że im akurat mogę zaufać.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Portal rachunkowy

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie czym jest dokumentacja cen transferowych i na co warto zwrócić uwagę? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł w tym temacie, gdzie znajdziecie wszelkie potrzebne Wam informacje. Sam skorzystałem z tych porad i bardzo mi to pomogło.

grażynka011
Posty: 1131
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Portal rachunkowy

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad https://www.ksiegowaonline.online/ . Jeśli chodzi o sprawy związane z rachunkowością to przeprowadzane są one bardzo fachowo, dodatkowo też koszt usług nie jest też wcale jakiś wygórowany

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Portal rachunkowy

Post autor: bonyard »

Jeśli szukasz rzetelnych usług księgowych, to warto wziąć pod uwagę Aforti AC. Oferują oni pełen zakres usług księgowych, od prowadzenia ksiąg rachunkowych i płac po planowanie finansowe i doradztwo podatkowe.

ODPOWIEDZ