Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Internetowy marketing

Post autor: wloczykijka »

Czy ktoś z was może zna jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się marketingiem internetowym? Zależy mi oczywiście na profesjonalnym podejściu takiej firmy. Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://marketing-internetowy24.pl/ . Może warto się zdecydować na ich usługi? Co o tym sądzicie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: firanka »

Ja mogę dobre słowo powiedzieć o agencji konkretmarketing/pl/ z której usług sama korzystam. Ich specjalizacja to słowo ;) więc pomogą w tworzeniu treści, podziałają marketingiem rekomendacji czy ogólnie poprawią stronę

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Internetowy marketing

Post autor: zuzula12 »

"Marketing jest ważny dla każdej firmy zwłaszcza tej co dopiero zaczyna. Warto jest więc zainwestować w dobrą reklamę.







_________________________________

neony
"

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: bonyard »

Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcą. I w razie gdybyście myśleli o tym, by prowadzić marketing za pośrednictwem np. Instagrama to odsyłam do wpisu intbau.eu/wplywa-zasiegi-instagramie/. W mediach społecznościowych niezwykle ważna jest kwestia zasięgów

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Internetowy marketing

Post autor: Bigi12 »

Marketing internetowy to ważna rzecz i należy o niego zadbać szczególnie kiedy sprzedajemy w sieci. Dobrym wyborem będzie zatrudnienie tej agencji onetrend/pl/portfolio/ która ma mnóstwo zadowolonych klientów i szeroki zakres usług. Dzięki nim zyskasz nowych klientów a tym samym zwiększysz przychody.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: pyrtek »

Zaczynając działania marketingowe warto uświadomić sobie też czym jest remarketing - wmh.agency/co-to-jest-remarketing-definicja/ Mi wlaśnie to specjaliści z WMH AGENCY uświadomili, wcześniej nie wiedziałem jak wielkie to ma znaczenie

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: grażynka011 »

A może warto jednak odwiedzić academyofdigital/pl ? Tutaj dowiecie się wielu informacji na temat skutecznego marketingu internetowego. Powiem wam, że takie działania potrafią przynieść naprawdę spore korzyści, a dodatkowo tutaj jest wszystko dokładnie opisane

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: milka »

Marketing internetowy daje świetne efekty jeśli jest wykonywany przez profesjonalistów. Ja zleciłam go tej firmie inbmarketing/pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. INB marketing stworzyło dla nas równiez stronę internetową oraz logo.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Internetowy marketing

Post autor: bajobaj »

Nie ma to jak działanie w sieci, tylko trzeba pamiętać, że również takie coś będzie kosztowne i wiele osób również wykorzystuje ten sposób promowania się, więc nie będzie łatwo się przebić. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że należy w dużej mierze przemyśleć poszczególne opcje reklamowania. Filmy korporacyjne Kraków dla mnie będą najlepsze i w to idę.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Internetowy marketing

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem reklamy, to sprawdzcie sobie artykuł na stronie znajdzreklame/pl/blogreklama-zewnetrzna-outdoor/ile-kosztuje-reklama-w-komunikacji-miejskiej/ , w którym dowiecie się ile kosztuje reklama w komunikacji miejskiej. Ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania?

ODPOWIEDZ