deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Marketing

Post autor: deborah »

Cześć, czy ktoś może zna Agencja marketingowa Kraków która zareklamuje moją firmę?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Marketing

Post autor: synia »

Trzeba korzysta z niedrogich, ale sprawdzonych rozwiązań, które mogą przynieść duże zyski. W pierwszej kolejności należy bowiem określić swoich klientów. Należy bowiem sprawdzić jakie są to branże. Jeśli już wiemy, to tutaj infobrokering/com/pl/baza-firm-polskich należy zerknąć. Można tam bowiem zakupić bazy polskich firm, którym przedstawicie swoją ofertę.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Marketing

Post autor: firanka »

Jeśli chodzi o reklamę internetową to polecam e-marketingnet/pl/ z których usług sam korzystałam. Agencja specjalizująca się w marketingu internetowym, ale prowadzony z wyczuciem, bo tu można wiele zyskać ale zbyt dużym natręctwem i łatwo sobie zaszkodzić. Działania mają przemyślane ale i wyważone przez co całość wygląda naturalnie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Marketing

Post autor: pyrtek »

a mysleliscie nad audytem seo? u nas bardzo pomogl przeprowadzony przez e-partner/com/pl/ - pozwolil na dopasowanie materialow tak by faktycznie dla klientow byly ciekawe i pokazywaly wszystko czego oczekuja od prezentacji firmy :)

gajek
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 05, 2021 10:18 pm

Re: Marketing

Post autor: gajek »

Dla mnie agencja brandingpersonalny/pl/ dba o wizerunek marki, bym był przez klientów postrzegany jako lider branży. Realizują to poprzez odpowiednio pokierowane działania marketingu internetowego, dopasowane pod moją firmę, co tez przekłada się na większe zaufanie klientów.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Marketing

Post autor: czoko752 »

Marketing w firmie jest ważny jeśli chcemy ją rozwijać i mieć coraz więcej nowych klientów. Tutaj blue-bell/pl/jak-zwiekszac-zasiegi-na-instagramie-w-2021-roku macie artykuł o instagramie i zwiększeniu zasięgów na tej platformie. Na pewno się to przyda jeśli macie tam profil, wielu klientów z niego korzysta.

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Marketing

Post autor: szymonek »

W tym temacie działa dla mojej firmy agencja influeme/com/ bo ja się na tym nie znam, a CI mają w tym duże doświadczenie. Specjalizują się w marketingu szeptanym, dzięki któremu dyskretnie docierają z informacją o mojej firmie do potencjalnych klientów budując świadomość istnienia marki.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Marketing

Post autor: mojra »

Teraz bardzo popularne jest pozycjonowanie, a to dlatego że przynosi świetne efekty w promowaniu marki. Można tutaj mieć naprawdę szerokie pole do popisu i zdecydować się przykładowo na linki angielskie Ja w przyszłym miesiącu zamierzam działać na zagranicznych linkach.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Marketing

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie sie nad reklamą w internecie dla Waszego biznesu, to polecam Wam sprawdzić stronę push-ad/com/blog/6-sprawdzonych-przykladow-automatyzacji-marketingu-b2b/ . Automatyzacja marketingu ma za zadanie usprawnić działania marketingowe, sprawdzić preferencje klientów.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Marketing

Post autor: Dżonko »

Teraz mamy takie czasy, że bez marketingu ani rusz. Grunt to wybrać odpowiednią agencję marketingową, która samodzielnie ogarnie temat a my będziemy jedynie cieszyć się z widocznych efektów. Ja polecam ich - adnext/pl/ . Zapoznajcie się z ich ofertą. Działają kompleksowo naprawdę skutecznie.

ODPOWIEDZ