morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Marketing

Post autor: morowiec »

Każdy mówi że pozycjonowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach to podstawa, zatem należy od niego zacząć, zobacz co to jest i jak wyglądają działania, które używane są do pozycjonowania stron. Warto przeczytać, bo taka wiedza zawsze jest przydatna.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Marketing

Post autor: dolores »

Całkowicie się zgadzam. To jest podstawa, żeby nasza strona była dobrze wypozycjonowana :) Pozycjonowanie strony to wbrew pozorom sporo pracy. Dlatego ja zleciłam to dobrej agencji SEO :) Jeśli potrzebujesz godnej zaufania agencji SEO to zobacz tutaj :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Marketing

Post autor: milka »

Ja jestem zdania, że każda forma reklamy przynosi efekty. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. U nas super sprawdza się odzież reklamowa, ulotki i gadżety reklamowe. Klienci chętnie z tego korzystają. Poza tym działamy w sieci i jeździmy na targoio branżowe.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Marketing

Post autor: wąż »

Reklama owszem jest ważna, ale utrzymanie przy sobie klienta ma dużo większe znaczenie. Obecnie większość sklepów nagradza lojalność swoich klientów, czy to za pomocą kart podarunkowych, bonów czy różnego rodzaju rabatów, taka praktyka stała się właściwie standardem. Warto zajrzeć i poczytac odnosnie lean management co to

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Marketing

Post autor: zuzula12 »

"Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?



rudzianin/pl
"

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Marketing

Post autor: Dżonko »

Fajne treści na temat reklamy możecie znaleźć tutaj: https://www.kobietyebiznesu.pl/tradycyj ... my-wybrac/ . Social media umożliwiają firmom nie tylko promowanie produktów, ale także budowanie spójnego wizerunku marki. Poprzez regularne publikacje treści, które odzwierciedlają wartości i misję firmy, można kreować pozytywny obraz marki w oczach klientów.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Marketing

Post autor: bonyard »

Promowanie swojej firmy jest niezbędne dla jej sukcesu, ale może być wyzwaniem, gdy nie masz wystarczająco dużo kasy. Z tego co wiem AFORTI Factor oferuje niezawodne rozwiązanie aby zapewnić płynność finansową. Ten produkt faktoringowy bez regresu może zapewnić możliwość zarządzania portfelem należności i uzyskać szybki dostęp do funduszy które można przeznaczyć na reklamę

ODPOWIEDZ