Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Najlepsze programy do firmy

Post autor: wloczykijka »

Jeżeli szukacie dobrych, sprawdzonych i tanich programów do swojej firmy to powinniście tego szukać pod tym linkiem https://www.vebo.pl/crossover-mac . Serwis działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu są w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dopasowane do klienta. Moim zdaniem nawet nie ma konkurencji w tym zakresie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: Monika »

A skoro już o programach do firmy mowa, to jaki możecie polecić program do jpk, czyli jednolitego pliku kontrolnego? Z jakich programów do takich plików Wy korzystacie w Waszych firmach? Możecie polecić coś sprawdzonego?

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: mery »

Jeśli nie masz programu do faktur a interesuje Cię faktura online to zwróć uwagę na darmowy program BizIn, posiada on unikalną technologię rejestracji wyświetleń faktury online przez klienta a więc wiesz czy ją odebrał

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: Bakeneko »

Od jakiegoś czasu korzystam z morganizerfinansow/pl/, jest to super wsparcie dla przedsiębiorców. Dzięki niemu macie finanse firmy w jednym miejscu i pod kontrolą, bardzo wam polecam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja korzystam z oscbr/pl/ . Program bardzo ułatwił mi współpracę z klientami, jestem z niego bardzo zadowolona, dodatkowo działa sprawnie, także nie mam żadnych zastrzeżeń

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: pyrtek »

Podstawa jest program dajacy opcje na fakturowanie online . W dzisiejszych czasach praca przenosi sie na home office i taki program bardzo ulatwia dzialanie w firmie i ksiegowosci :)

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: AleksandraP »

ja pracuję w firmie geodezyjnej i u nas używa się programów CubicOrb ;) Bardzo fajne mają te programy. Jednym z moich ulubionych jest cubicorb/com/pl/programy/gokart/. Jest bardzo intuicyjny i bardzo ułatwia mi pracę.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: zuzula12 »

"Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy.



wiadomosci.eltro/pl
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: grażynka011 »

Na pewno spodoba wam się cashdirector/com/ . Bardzo ułatwił mi zarządzanie płatnościami, działa on bardzo płynnie i sprawnie, więc jestem z niego mega zadowolona.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Najlepsze programy do firmy

Post autor: Dżonko »

Bardzo dobrym i potrzebnym narzędziem w każdej firmie, jest również proces onboardingu - https://www.gamfi.com/wiedza/raport-onb ... po-polsku/ , tu znajdziemy więcej infornacji, to swoista skarbnica wiedzy na ten temat. Pobierając przykładowy raport, zdobędziemy bardzo cenne rozeznanie o tym, jak to działa w innych firmach oraz na co zwrócić uwagę, projektując proces onboardingu w naszej firmie.

ODPOWIEDZ