Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Rozwód, jak zacząć

Post autor: Awiae56 »

Jeżeli ktoś z was ma problem z rozpoczęciem rozwodu , lub zna kogoś kto potrzebuje pomocy to zdecydowanie polecam tą stronkę. W moim przypadku rozwiała ona wszystkie moje wątpliwości. Są to profesjonaliści, którzy porządnie podchodzą do danego zagadnienia. Polecam!
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: paździoch »

A znalazłaś już kogoś kto zajmie się Twoją sprawą rozwodową? Jeżeli nie to skontaktuj sie z kancelarią Wojas Pawlak z Gliwic, są najlepsi w teamie rozwodów, zwłaszcza tych z orzeczeniem o winie. Na pewno pomogą, warto im zaufać, są bardzo rzetelni.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: matys »

A nic mi nie musisz mówić, ja sam nie wiem, jak ma to po kolei wyglądać, a zależy mi jednak, żeby wszystko wyszło dobrze. Myślę, czy może ta kancelaria pani Gawor, którą tu gaworkancelaria/pl znalazłem, naprawdę nam pomoże. Jednak mam dość tego, że żona ciągle krzyczy, albo pije. Dość takiego życia. Myślicie, że pomogą?

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: Dżonko »

Wiadomo, że w każdej rodzinie jest inaczej, ale często powodem kryzysu w związku jest zdrada. Każdy zadaje sobie pytanie jak rozpoznać czy partner mnie zdradza i to wcale nie jest proste. A w sądzie potrzebne są dowody, więc warto pomyśleć o pomocy detektywa. Oni dostarczą dowodów, jeśli będzie taka sytuacja.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: mojra »

Przede wszystkim musisz zacząć od wyboru adwokata. Jeśli nadal nie masz nikogo na oku, to ze swojej strony mogę polecić ci adwdomaradzka/pl/ - świetny specjalista. Sama miałam okazję korzystać z pomocy adwokat Domradzkiej przy moim rozwodzie.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: marina »

Unieważnienie małżeństwa, potocznie nazywane rozwodem kościelnym, staje się coraz popularniejsze. Podstawą do tego procesu jest wykazanie istnienia przesłanek wskazanych w prawie kanonicznym. Oprócz długiego czasu oczekiwania, należy się także liczyć z kosztami takiej decyzji. Jeśli ktoś szuka informacji ile kosztuje taki rozwód to tutaj znajdziecie wszystkie informacje kancelariapietrzyk/pl/informacje/ile-kosztuje-rozwod-koscielny/ .

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: wloczykijka »

Najważniejsze jest jednak by znaleźć dobrą i sprawdzoną kancelarię, która pomoże wam w takiej sprawnie. Od siebie mogę polecić https://www.adwokat-laskowska.pl/cele-kancelarii/ , ponieważ jest to jedna z najlepszych kancelarii, w której usługi są jednak na najwyższym poziomie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

milena49
Posty: 193
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: milena49 »

Sama mam trudny rozwód za sobą i polecam poszukać sprawdzonego i doświadczonego specjalisty. Ja skorzystałam z usług mecenasa mindykowski/pl/ z Gdańska. Ma ogromną wiedzę i pomoże przy skomplikowanych sprawach. Z byłym mężem walczyłam jeszcze o alimenty i ten mecenas też mi pomógł, więc polecam każdemu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: milka »

To prawda. Dobry adwokat to podstawa przy rozwodzie. Ja od siebie mogę polecić tą kancelarię prawnik-kartuzy/pl. Pomogła mi i mojej przyjaciółce w sprawach rozwodowych. Wszystko poszło po naszej mysli. Adwokaci którzy tam pracują posiadają ogromną wiedzę i doswiadczenie.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: Dżonko »

Z doświadczenia wiem, że rozwody bywają naprawdę trudne. Czasem sytuacja jest patowa i trzeba wspomóc się pomocą detektywa - detektywi.net/detektyw-makow-mazowiecki/ . Trzeba jednak pamiętać żeby wybrać detektywa z licencją, tak by sąd w pełni mógł uznać jego dowody, jako ważne.

ODPOWIEDZ