Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: Kreśka »

Pamiętaj że podstawą jest dobry prawnik, bo rozwod to naprawdę ciezka i emocjonalna przeprawa. Prawnik może znacznie ułatwić przejście przez rozwód. U mnie poszło sprawnie bo wspólpracowałem właśnie z dobrym adwokatem gajda-adwokat/pl/

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: Betka89 »

Bardzo często niestety rozwód jest spowodowany zdradą partnera. Jest to przykra sytuacja, która na pewno odbija piętno. Niestety samodzielnie czasami ciężko jest zdobyć dowody na taką zdradę. Wtedy najlepiej jest zatrudnić profesjonalnego detektywa jak Detektyw Pozaroszczyk. Detektyw z doświadczeniem i umiejętnościami potrafi w sposób bardzo dyskretny zebrać niezbędne dowody, które zostaną uznane przed sądem. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie nadać sprawie bardziej korzystny dla siebie tok postępowania.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: milka »

Ja ostatnio czytałam , że w dzisiejszych czasach rozwodzi się co druga para. Bardzo przykre dane powiem szczerze... Wiem, że zdrady żon są powszechne ale kobiety też często zdradzają. Jestem zdania, że jeśli nie da się naprawić relacji to rozwód jest najlepszą opcją. Po co się męczyć?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: emiliakozak »

Na pewno podstawą jest pomoc doświadczonego prawnika. Na stronie ggk-kancelaria/pl/adwokat-slask możecie poznać kancelarię działającą na terenie Śląska. Prężnie działają w zakresie prawa rodzinnego i pomogą Ci w zakresie ustalenia władzy rodzicielskiej, procesu o alimenty czy poprowadzą waszą sprawę rozwodową. Będziecie zadowoleni z oferowanego indywidualnego podejścia, zaangażowania i korzystnych cen.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: zuzula12 »

Przede wszystkim warto skorzystać z usług profesjonalnego adwokata, co znacząco przyspieszy całą rozprawę. W moim przypadku podczas rozwodu skorzystałem z usług kancelarii adwokackiej w Olsztynie - adwokatskwiot/pl/prawnik-rozwody/ i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: czoko752 »

Spotyka nas w życiu taka sytuacja, jak rozwód. Najczęściej pojawia się pytanie - kto zostaje w domu po rozwodzie ? Tutaj oczywiście wszystko zależy od kwestii prawnych i tego, kto jest właścicielem. Wspólność można podzielić lub to sąd decyduje o tym, jak użytkowane jest mieszkanie.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: wąż »

Dziwna sytuacja, bo właśnie od jakiegoś czasu podejrzewam, że ktoś podłożył podsłuch w moim biurze. Przeglądałem trochę oferty firm, które zajmują się wykrywaniem tego typu urządzeń w Wwa i trafiłem też na taki polecany adres https://cbsdetektywistyka.pl/wykrywanie-podsluchow - ktoś mógłby podpowiedzieć z której z tych ofert warto skorzystać?

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: Dżonko »

a może jeszcze nie wszystko stracone? Może terapia małżeńska by u Was pomogła? Na rozwód zawsze przyjdzie czas, a na naprawę w przyszłości może być za późno. Lepiej postarać się teraz coś podziałać, iść na terapię, spróbować niż później żałować, że się zmarnowało możliwość naprawy relacji. Terapia małżeńska pomogła wielu parom.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: grażynka011 »

Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak prawnik nieruchomości Elbląg? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/nieruchomosci/ i z tego co widziałam to firma posiada atrakcyjną ofertę, dodatkowo też koszty usług nie są wygórowane

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Rozwód, jak zacząć

Post autor: mrozek »

A czy wiecie, czym jest terapia par u psychologa? Poczytajcie sobie więcej o takiej opcji jak terapia par poznań: http://terapiapoznan.pl/terapia-par/ . Tam uzyskacie profesjonalną pomoc psychologiczną.

ODPOWIEDZ