deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: deborah »

Cześć! Niedawno otworzyłam swoją firmę i stronę www, chciałbym mieć większy zasięg i odwiedzających. Możecie mi polecić agencję oferującą Pozycjonowanie stron Katowice? Będę wdzięczna za pomoc ;)

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: firanka »

Tutaj polecam agencję 123media/pl/ która pomogła mi w tym zakresie jak i po pewnym czasie współpracy, zwiększyli zakres działań do całego marketingu internetowego. To ważne aby mieć pomysłowe działania w tej strefie, bo to właśnie od przeglądania sieci, zaczynają się poszukiwania różnych usług.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: milena49 »

Na rynku jest faktycznie sporo agencji. Jest w czym wybierać. Moim zdaniem najważniejsze jest to, by agencja miała doświadczenie i mogła pochwalić się osiągnięciami w branży. Ja mam namiary na agencję, w której pracuje zespół ludzi z wiedza i doświadczeniem. Tu widoczni/com/pozycjonowanie-stron/kampanie-seo/szerokie/ ją znajdziecie. Solidni i znają się na swojej branży, a to ważne.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: pyrtek »

Samo pozycjonowanie tez zadnych skutkow nie przyniesie, dopiero po zbudowaniu dobrego wizerunku marki wsrod spolecznosci i dotarciu do nich mozemy myslec nad samym pozycjonowaniem. Dobrze sie sprawdzi najpierw marketing szeptany z szepczemy/pl/ ktory sprawi, ze klienci marke poznaja i przekonaja sie do niej :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: bonyard »

zanim będziemy polecać jakiekolwiek agencje polecam zaczerpnąć nieco wiedzy w temacie, by wiedzieć kogo wybrać. a tu inclick/pl/jak-analizowac-porzucone-koszyki/ sporo informacji o pozycjonowaniu oraz pozostałym narzędziach potrzebnych w marketingu internetowym

gajek
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 05, 2021 10:18 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: gajek »

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to polecam ludzi od strategohouse/pl/ którzy i dla mnie pomogli w tym temacie. Działania wykonują poprawnie i skutecznie. Sam kontakt i ich podejście do klienta oceniam bardzo dobrze, bo nie tylko powiedzą co i jak ale i wszystko szczegółowo objaśnią.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: evie »

jesli chodzi o kampanie reklamowe w social mediach, pozycjonnowanie stron czy tworzenie stron internetowych, to znam jedna agencje marketingowa ktora takie rzeczy ogarnia marketingowcy/com/pl/ specjalizuja sie w marketingu internetowym, oferuja kompleksowe podejscie , wsluchuja sie w potrzeby i oczekiwania klientów

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: zuzula12 »

Obecnie media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w życiu społecznym, dlatego polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - https://gameradar.pl/lokalne-spolecznos ... zystaj-to/ . Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pozycjonowanie na google - jaką agencje polecacie?

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie jednak link building . Ogólnie firma profesjonalnie podchodzi do zleceń klientów i co ważne ich działania przyniosły mi wiele korzyści

ODPOWIEDZ