grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Niedawno zaczęłam używać systemu oscbr/pl/ w swojej pracy. O wiele łatwiej teraz prowadzi mi się dokumentacje bo jednak jest dobrze mając wszystko w jednym miejscu. Również bardzo łatwo mogę przesyłać faktury do swoich klientów, jest to spora oszczędność czasu

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

Wszystko zależy od tego w czym się czujemy dobrze o i czym chcemy się zajmować. W moim mieście praktycznie w ogóle nie było gabinetu kosmetycznego z prawdziwego zdarzenia. Dlatego poszłam za ciosem i taki otworzyłam i w zasadzie od pierwszego dnia miałam sporo już klientek poumawianych. Najbardziej popularniejszym zabiegiem jest usuwanie laserowe włosów lightderm/pl/double-handles-diode-laser-hair-removal-diolasheer-ice-1200-pro/. Nie ma co się w sumie dziwić, bo efekty są widoczne od razu i jest to mega wygodna opcja po prostu.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bebefa »

Mam nadzieję, że bez względu na wszystko, wasze biznesy się udadzą i nie będziecie mieli problemów ogólnie z tym, co robić i jak robić. Moim zdaniem ważne jest jednak również i to, żeby w dużej mierze nakierować się na coś takiego jak biuro rachunkowe z Krakowa . Dużo zmian od początku roku, które nie sprzyjają biznesom, może pogrzebać Twój pomysł.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: majsterka »

Możesz też pomyśleć o otworzeniu własnej restauracji. Koniecznie z dowozami bo teraz większość przez dowóz ale jest na to spory popyt. Możesz zainstalować taki piec multigastro/pl/piece-modulowe-piekarnicze . Na pewno w knajpie się przyda.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: destruction »

Ja w tym roku otworzyłem sklep i przyznam, że była to świetna decyzja. Zarabiam na tym biznesie całkiem sporo, wszystko dzięki dobrym warunkom finansowym oferowanych przez hurtownie z którymi współpracujemy. Najbardziej jestem zadowolony z hurtowni roem/pl/ - wyposaża nas w chemię gospodarczą w niskich cenach, dostawy są zawsze na czas dlatego wszystko przebiega po mojej myśli.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Dżonko »

Pozwolę sobie zostawić Wam link do tego artykułu - wlasnybiznes.eu/jaka-spolke-najlepiej-zalozyc . Znajdziecie tam informacje na temat spółek, ich różnych rodzajów i też o tym, jaką spółkę najlepiej założyć. Poczytajcie sobie. To solidna porcja wiedzy, darmowej ;)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o biznes to niezależnie czy jesteś na rynku od wielu lat czy też dopiero zaczynasz warto szukać rozwiązań które usprawnią działanie firmy. Zainteresuj się ofertą euroimpex/pl/uslugi/optymalizacja-kosztow/ która przedstawi ci metody optymalizacji kosztów oraz wiele innych rozwiązań. Dzięki nim usprawnisz firmę oraz zoptymalizujesz koszty a więc będziesz bardziej konkurencyjny.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: tonga »

Ja coraz częściej myślę o tym, by zająć się taką produkcją suplementów diety. Zrobiłam już nawet rozeznanie na rynku i wiem, ze potrzebna jest współpraca z dystrybutorem surowców chemicznych. Ciekawą ofertę prezentuje OQEMA oqema/pl/. Od lat zajmują się dystrybucją oraz importem takich surowców, mają doświadczenie i ogromną wiedzę w tej branży.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

A jak z z kwestiami elektryki w nowym miejscu? Firma eltelnetworks/pl/oferta/eksploatacja/eksploatacja-linii/ zajmuje się m.in. przygotowywaniem traktów światłowodowych. Powierzając wykonanie zadania fachowcom zyskujesz pewność, że wszystko zostanie wykonane terminowo i profesjonalnie. Oni wykonają dla Was komplet usług, więc myślę, że to bardzo istotne rozwiązanie, szczególnie, jeśli mowa tutaj o nowych budynkach. Koniecznie musicie się rozejrzeć, co i jak i sprawdzić.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bebefa »

Pomysłów na biznes może być nieskończenie wiele. To zależy od tego co lubimy robić i co w danym miejscu może mieć przyszłość. Najlepiej popytać ludzi w koło czego im brakuje w mieście, co mogło by dobrze prosperować. Trafioną inwestycją jest zawsze branża medyczna. Ja właśnie w tym kierunku poszedłem. Potrzebuję jeszcze tylko aplikacje dla lekarzy, które pomogą im w pracy i umawianiu pacjentów. Możecie polecić?

ODPOWIEDZ